Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moje Audi A4


malysouth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Po 3 latach jeżdżenia Audi A3 przyszła pora na coś większego i tak padło na Audi A4 B8 :) Sprowadzona z Niemiec i myślę że warto było. Silnik 2.0 TDI 143 KM , Rocznik 2008 z grudnia model 2009 , przebieg 189 tys, kolor czarny metallic.

Co posiada :

- Multitronic

- klimatyzacja automatyczna, 3-strefowa
- czujnik zmierzchowy świateł
- czujnik deszczu
- ksenony ze światłami dziennymi led i układem zmywania
- autoalarm fabryczny
- lusterka zewnętrzne ogrzewane
- ogrzewanie przednich siedzeń
- zmieniarka 6CD

- tempomat

- kierownica multi

- MMI 2G + Navi

- Rolety boczne manual + automat tył

- Coming home / Leaving home

- funkcja telefonu przez Bluetooth

- AUDI PARKING SYSTEM PDC ( czujniki parkowania przód i tył) z wizualizacją obrazu na wyswietlaczu MMI

Pewnie o paru zapomniałem :)

Co zamierzam :

- Napewno lampy tylnie wymienić na led

- nakładki na końcówki rury wydechowej

- oświetlenie LED tablic i całości w środku

- felgi na lato 18

- odblokowanie ukrytego menu

Co dalej? wyjdzie z czasem :)

Poniżej zdjęcia :

yqwpfmjr.jpg

mw8no5xa.jpg

67xsgkly.jpg

eb82f88z.jpg

oimprbwl.jpg

kzvxg5qx.jpg

Edytowane przez malysouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne auto,no i led z przodu, dołożysz tył i bedzie git :)

W garażu widać już jedno.

Edytowane przez skrab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedanik to jednak jest to;-)

Czy ja go nie widziałem na olx ...

:) Na olx na 100 % nie widziałeś bo sam go ściągałem z Niemiec na mobile jedynie mógł ci mignąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny sedan :) Bezawaryjności życzę. Będziesz zadowolony w 100%

A co do felg 19' pozwole sobię wkleić filmik który wrzucił jeden z użytkowników forum w moim temacie:

Zależy od gustu moim zdaniem 18tki a 19tki to ogromna różnica (komfort jazdy pewnie też inny) a weź i zahacz o krawężnik, dlatego też sam będę polował na '18 a Ty zrobisz jak uważasz :banan:

oczywiście podkreślam to tylko moje zdanie ;)

Edytowane przez KamilDG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest ten problem że na mojej "wiosce" są lipne drogi a do pracy jak jadę główną drogą to muszę slalom robić i omijać wszystkie studzienki bo są pozapadane nie wspominając o stanie nawierzchni dróg... :kwasny: Wiem że już zakładając 18" będę czuł że jadę :decayed: no ale cóż jak to wy mówicie "min 18 " muszą być" więc będą... kupić jeszcze nie kupiłem więc jeszcze może zmienię zdanie kto wie :grin: na razie jestem w poszukiwaniu odpowiedniego wzoru i jak dotychczas to jedyne co mi się podobają to te :

http://allegro.pl/18-rs-line-5x112-audi-a4-a5-a6-c7-a8-germany-rs6-i5099946979.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie większość dróg już powymienianych, ale jedno co mnie doprowadza do szału to umiejscowienie tych studzienek. Czy nie da się ich umiejscowić centralnie na jezdni, albo centralnie po jednej stronie?... to lewe koło to prawe xd chyb po to żeby się równomiernie zużywały xd

A flegi ładne. Jedne z ładniejszych do b8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie większość dróg już powymienianych, ale jedno co mnie doprowadza do szału to umiejscowienie tych studzienek. Czy nie da się ich umiejscowić centralnie na jezdni, albo centralnie po jednej stronie?... to lewe koło to prawe xd chyb po to żeby się równomiernie zużywały xd

A flegi ładne. Jedne z ładniejszych do b8

A co powiesz na to jak jest studzienka przy studzience :D i obydwie zapadnięte jak tu je ominąć :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są i takie przypadki xd to chyba skrzyżowanie kanałów ściekowych ( tak jak by 1 nie wystarczyła) xd Właśnie mam ten sam dylemat. Gdyby się dało to i 20" by można założyć, ale przy naszych drogach nie zawsze się da, choć dla chcącego nic trudnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest ten problem że na mojej "wiosce" są lipne drogi a do pracy jak jadę główną drogą to muszę slalom robić i omijać wszystkie studzienki bo są pozapadane nie wspominając o stanie nawierzchni dróg... :kwasny: Wiem że już zakładając 18" będę czuł że jadę :decayed: no ale cóż jak to wy mówicie "min 18 " muszą być" więc będą... kupić jeszcze nie kupiłem więc jeszcze może zmienię zdanie kto wie :grin: na razie jestem w poszukiwaniu odpowiedniego wzoru i jak dotychczas to jedyne co mi się podobają to te :

http://allegro.pl/18-rs-line-5x112-audi-a4-a5-a6-c7-a8-germany-rs6-i5099946979.html

nie licz na to, że w 18 calach ten wzór będzie tak dobrze wyglądał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...