Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Godny następca B5ki. Jedynie do czarnego lakieru wolałbym inne wnętrze. Gratuluje auta bo jest czego.

Opublikowano
  • Autor

To jest granatowy nie czarny

Opublikowano

pewnie, nie ma opier*alania się ;)

Opublikowano

To jest granatowy nie czarny

Muszę ustawić kolory w monitorze hehehe ;-)

Opublikowano
  • Autor

To jest granatowy nie czarny

Muszę ustawić kolory w monitorze hehehe ;-)
raczej; -)
Opublikowano

Noo furka :kox: Gratulacje i bezawaryjnosci zycze :) Powodzenia w modach;)

Opublikowano
  • Autor

Noo furka :kox: Gratulacje i bezawaryjnosci zycze :) Powodzenia w modach;)

dzieki, do Twojej trochę musze wymodzic ;-)
Opublikowano

Gratki zakupu :D też takiego poluję ale nie spełniają moich wymogów , jutro mam dalej lecieć obczaić c6

Opublikowano
  • Autor

Gratki zakupu :D też takiego poluję ale nie spełniają moich wymogów , jutro mam dalej lecieć obczaić c6

coś mi Radek pisał że masz c6 brać ze szwabi. Ja jak narazić zadowolony jestem i ten dźwięk v-ki <3
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Slavko jak tam z wtryskami nie ma nic niepokojącego przy odpalaniu ?

Opublikowano
  • Autor

pali normalnie,nic nie pokojacego nie zauważyłem.

Opublikowano

Slavko jak tam z wtryskami nie ma nic niepokojącego przy odpalaniu ?

Że podlewają czasem w ASB i BMK to wiem, że z tego powodu lubi się dziurka wypalić w denkach to też, ale co się dzieje przy odpalaniu takiego niepokojącego? Nie chodzi Ci przypadkiem o łańcuch rozrządu i związane z nim problemy?

Opublikowano

widzę koleżko nowa fura bardzo ładny zakup i małe pytanko bo na razie nie ma komu mi pomóc chcę założyć do siebie rozpórkę górną od audi a6 c5 tylko trzeba ją skrócić może miałeś w swojej poprzedniczce i robiłeś taki zabieg bo nie mogę nigdzie o tym nic znaleźć no i jak mógłbyś pomuc

Opublikowano
  • Autor

tak miałem rozporke od c5, w dziale zrób to sam jest opisane ile cm trzeba skrócić bo ja już nie pamietam

Opublikowano

oki sprawdzę dzięki

Opublikowano

Syto Slawku się zapowiada oby tak dalej pozdro

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ostatnio wpadly nowe mapy 2014 od hamera

oponki Nankang 235x35 19'' od mrogala, powoli trzeba sie zbroic na 2015

received_425653584251517_zps11936255.jpe

Edytowane przez slavko87

Opublikowano

Kleemanny to są ciągle te same felgi które wcześniej jeździły w A4 B6, A4 B7 i A6 C6 ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kleemanny to są ciągle te same felgi które wcześniej jeździły w A4 B6, A4 B7 i A6 C6 ? :decayed:

chyba tak ale z tego co wiem to sa 2 komplety w pl, w b6,b7 i c6 zayebiscie mi sie podobaja i juz do b5 o nich myslalem :) teraz szukam jakiegos dobrego koloru rotora

Opublikowano

ostatnio wpadly nowe mapy 2014 od hamera

oponki Nankang 235x35 19'' od mrogala, powoli trzeba sie zbroic na 2015

received_425653584251517_zps11936255.jpe

oponki 235/35/19 pięknym wstanie :kox: , na wiosnę już ogarnięte , ja mam 225/40/19 ciekaw jestem jak u Ciebie będą wyglądały w samochodzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.