Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kilka pytań co do wnętrza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, jestem tutaj nowy i nie wiem czy dobry dział wybrałem (jeżeli nie to proszę o przeniesienie i z góry przepraszam). Mianowicie świeżo kupiłem B8ke z Niemiec, a wcześniej nie miałem z Audi za bardzo do czynienia, a mam kilka pytań na nurtujące mnie pytania :D

A zatem: pierwsze co to nie wiem na 100% jaką mam nawigacje, osobiście wydaje mi się, że jest to Basic Plus ale ręki to nie dam sobie obciąć, niżej na zdjęciach jest pokazana. Dodatkowo mam problem bo Niemiec zabrał płytę od navi przez co system nie działa. Orientacyjnie wie ktoś ile taka płyta może kosztować w ASO? Wiem na pewno, że nie mało :D Ewentualnie jak to można obejść? To na PW bym prosił ;)

Druga rzecz jest taka: gdzie, za ile i czy wy ile wgrać PL menu?

Trzecie pytanie odnośnie zestawu głośnomówiącego, na zdjęciu zrobiłem uchwyt do telefonu, obstawiam, że to zestaw Nokii ale wie ktoś jaki to model?

No i ostatnie to pytanie odnośnie lusterka wstecznego, jak na zdjęciu widać mam pod lusterkiem takie czujniki, obstawiam, że może to być od systemu wycieraczek i od czego jeszcze? Dodam, że pod lusterkiem mam włącznik.

Z góry dziękuję za pomoc,

Pozdrawiam,

Dawid

http://www.directupload.net/file/d/3775/gtpywcki_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/3775/ck9xmss6_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/3775/7ly3hzfu_jpg.htm

Opublikowano

Masz MMI 2G BASIC plus bluetooth , naped do NAVI masz w schowku pasazera a zas koszt płyty( mapa) 290 pln

Co do lusterka to brak fotki o co chodzi :)

Opublikowano
  • Autor

Ok już wrzucam zdjęcia lusterka.

Co do zestawu głośnomówiącego ktoś się orientuje jaki model telefonu pasuje w uchwyt?

http://www.directupload.net/file/d/3776/6cbhkd5z_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/3776/4i23fd9e_jpg.htm

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Uchwyt wygląda jak do Nokii 6310i

Opublikowano

A po co ci telefon do uchwytu skoro masz bluetooth?

Opublikowano

Witam, obecnie jestem szczęśliwym posiadaczem b6 i przymierzam się do przesiadki na b8 i stąd moje pytanie.

Może ktoś wie czym się różnią poszczególne pakiety: ambiente, ambition i attraction

Nigdzie tego nie mogę znaleźć :/

Z góry dziękuję za pomoc

Tak jak myślałem, nikt nic na ten temat nie wie ;/

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez guerrero

Opublikowano

W a4 też tylko co one dokładnie znaczą :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kiedyś były i u nas. Oznaczają poziomy wyposażenia, ale co miał seryjnie który trudno powiedzieć, pewnie zależy od pochodzenia samochodu. Jak to wygląda w obecnym A4 możesz sobie podejrzeć np. na niemieckiej stronie Audi http://www.audi.de/de/brand/de/neuwagen/a4/a4-limousine/linien-pakete/linien.html

Opublikowano

A mnie przydarzył się zong polegający na awarii klapki popielniczki. Schowała się i zakleszczyła jakoś i za nic nie chce wyjść. Jak dobrać się do tego? Jak np. wymienić całą popielniczkę bez robierania połowy wnętrza? Niestety mam przeczucie że pomimo stosunkowo niewielkiej ceny kompletnej, używanej popielniczki sama czynność wymiany nie do zrobienia dla laika...

Jeszcze jedna sprawa mnie męczy: nie posiadam oświetlenia schowka. Jak można doposazyć schowek w owe światełko? Nie chodzi mi o cały pakiet QQ1...

Edytowane przez basso66

Opublikowano

Jak można doposazyć schowek w owe światełko? Nie chodzi mi o cały pakiet QQ1...

Można :) poczytaj dokładnie temat o QQ1


Jak np. wymienić całą popielniczkę bez robierania połowy wnętrza

popielniczka trzyma się na dwóch śrubkach musisz wyciągnąć panel MMI (klawisze przy wajchu od biegu) i pod spodem są dwie śruby torx, odkręcasz i wyciągasz do siebie całą popierdoliczkę :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/178414-demontaz-podlokietnika-tunelu-konsoli-srodkowej/

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jak można doposazyć schowek w owe światełko? Nie chodzi mi o cały pakiet QQ1...

Można :) poczytaj dokładnie temat o QQ1

Jak np. wymienić całą popielniczkę bez robierania połowy wnętrza

popielniczka trzyma się na dwóch śrubkach musisz wyciągnąć panel MMI (klawisze przy wajchu od biegu) i pod spodem są dwie śruby torx, odkręcasz i wyciągasz do siebie całą popierdoliczkę :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/178414-demontaz-podlokietnika-tunelu-konsoli-srodkowej/

Dziękuję za pomoc. Pomimo że sporo czasu spędziłem na studiowaniu postów jakoś nie udało mi się wczesniej natrafić na tak super dokładny i udokumentowany opis demontażu środkoweo panelu sterowania MMI. Super rzecz :)

Witam ponownie :) Jak zdemontować (wymiana na nowe) osłony górne (te z prowadnicą pasów bezp.)? Czy poradzę sobie z tym samodzielnie czy wyłącznie w warsztacie?

Edytowane przez basso66

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jak można doposazyć schowek w owe światełko? Nie chodzi mi o cały pakiet QQ1...

Można :) poczytaj dokładnie temat o QQ1

Jak np. wymienić całą popielniczkę bez robierania połowy wnętrza

popielniczka trzyma się na dwóch śrubkach musisz wyciągnąć panel MMI (klawisze przy wajchu od biegu) i pod spodem są dwie śruby torx, odkręcasz i wyciągasz do siebie całą popierdoliczkę :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/178414-demontaz-podlokietnika-tunelu-konsoli-srodkowej/

Dziękuję za pomoc. Pomimo że sporo czasu spędziłem na studiowaniu postów jakoś nie udało mi się wczesniej natrafić na tak super dokładny i udokumentowany opis demontażu środkoweo panelu sterowania MMI. Super rzecz :)

Witam ponownie :) Jak zdemontować (wymiana na nowe) osłony górne (te z prowadnicą pasów bezp.)? Czy poradzę sobie z tym samodzielnie czy wyłącznie w warsztacie?

W sprawie podświetlenia schowka. O który temat dokładnie chodzi?

Opublikowano

Jak można doposazyć schowek w owe światełko? Nie chodzi mi o cały pakiet QQ1...

Można :) poczytaj dokładnie temat o QQ1

Jak np. wymienić całą popielniczkę bez robierania połowy wnętrza

popielniczka trzyma się na dwóch śrubkach musisz wyciągnąć panel MMI (klawisze przy wajchu od biegu) i pod spodem są dwie śruby torx, odkręcasz i wyciągasz do siebie całą popierdoliczkę :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/178414-demontaz-podlokietnika-tunelu-konsoli-srodkowej/

Dziękuję za pomoc. Pomimo że sporo czasu spędziłem na studiowaniu postów jakoś nie udało mi się wczesniej natrafić na tak super dokładny i udokumentowany opis demontażu środkoweo panelu sterowania MMI. Super rzecz :)

Witam ponownie :) Jak zdemontować (wymiana na nowe) osłony górne (te z prowadnicą pasów bezp.)? Czy poradzę sobie z tym samodzielnie czy wyłącznie w warsztacie?

W sprawie podświetlenia schowka. O który temat dokładnie chodzi?

O ten http://a4-klub.pl/index.php?/topic/181375-montaz-pakietu-wewnetrznego-qq1-oswietlenia-przestrzeni-nog-kratek-schowka/

Opublikowano

lekko przesadzacie z cytowaniem

ciężko się czyta ...

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam wszystkich.

Podłączę się do tematu, bo nie chcę zaśmiecać a ten temat raczej jest odpowiedni...

Mam pytanie odnośnie joysticka sterowania MMI, dlaczego czasami jest on w panelu pod wyświetlaczem MMI a czasami (rzadziej) w tunelu między fotelami ?

Ma tu znaczenie wersja wyposażenia czy jakieś inne kwestie... ?

Pozdrawiam forumowiczów.

Opublikowano

Dziękuję bardzo za link do lektury :)

Pozdrawiam

Opublikowano

A mnie przydarzył się zong polegający na awarii klapki popielniczki. Schowała się i zakleszczyła jakoś i za nic nie chce wyjść. Jak dobrać się do tego? Jak np. wymienić całą popielniczkę bez robierania połowy wnętrza? Niestety mam przeczucie że pomimo stosunkowo niewielkiej ceny kompletnej, używanej popielniczki sama czynność wymiany nie do zrobienia dla laika...

Jeszcze jedna sprawa mnie męczy: nie posiadam oświetlenia schowka. Jak można doposazyć schowek w owe światełko? Nie chodzi mi o cały pakiet QQ1...

popielniczka zamyka się przez naciśnięcie jest sama się zamknie (taki automat )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.