Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam mój nowy nabytek, Audi A4 B7, po przesiadce z Seata Leona 1M bardzo pozytywne wrażenia, wszystko jest takie.. Miłe :) Jedyne co nie miłe to wartość rezydualna pojazdu, ale cóż audi. Brakuje mi tylko szyberdachu, to jest fajna sprawa może sobie wrzucę , firma webasto robi pod zamówienia , no i z tyłu jest korbotronic żal po prostu, najwyższa wersja a z tyłu korba :/
Poprzedni właściciel w br. roku wymieniał turbo oraz chłodnice klimatyzacji, rozrząd, pompki wymienione na akcji na Conti. Kolor pomarańczowy i wszystkie naklejki już zdarte xD grill będzie s4 ze srebrną ramką, bo pakiet black mi nie odpowiada jednak. Auto kupiona na zimówkach z felgami S-LINE.

Auto posiadam.in:
Silnik BRD 170KM
Napęd Quattro
Zawieszenie Sline 1Be -20mm
S-Line Exterior pakiet
S-Line Interior pakiet
Business Line pakiet
System nagłośnienia BOSE
RNS-E jednostka sterująca dzwiękiem
Bluetooth Q
Półskóra i grzenie
Tempomat , czujnik DRL, czujnik deszczu
Bixenon + wszystkie żarówki wymienione na LED
FIS Kolorowy + kierownica multifunkcyjna
i wiele innych których nie ma sesnu wypisywać :)

PLANY / MODYFIKACJE NA SEZON 2015 (wykonane do wiosny:) ):
Program na 200KM w firmie Bartpol Tuning (ecu Kingsoft)
Wycięcie DPF w ww. firmie.

Glinkowanie lakieru, Polerowanie i wosk przed zimą.
Sprzęgło sachs sport i nowy dwumas (ten jest cichy ale od razu KPL)
Sprężyny eibach pro kit -30mm
18" Felgi (rs4 replika)

Dystanse 15mm H&R do felg zimowych 17"
Dokładka przedniego zderzaka
Tylne lampy w technologii LED (prawdopodobnie FK)
Swap modułu pompy oleju lub jego modyfikacja na grubszy wałeczek.
Montaż modułu bluetooth do RNS z najnowszymi aktualizacjami
Naprawa wgniecenia na masce i wymiana grilla na S4
Wyczyszczenie czerwonego koloru z tarcz kotwicznych
Malowanie zacisków - srebrny połysk

Wymiana hamulcy tył na 288 (są 255), z przodu są 320x30 .
Kompleksowa korekta lakieru oraz odnowienie koloru na wiosę

Dołożenie elektryki tył - chyba najgorsze na mojej drodze :(
Zestaw kupiony lada dzień walka z montażem :) dziękuje koeldze Domin za pomoc w montażu w ASO :)

Dzisiaj wykonany przegląd w ASO:
Olej Castrol EDGE 5w-30 + filtr, wymiana oleju w moście,
Filtr powietrza, pyłkowy paliwa, dezynfekcja klimy, płyn hamulcowy itp

Po przeglądzie ASO wbija Gwarancje mobilności (dla nie wtajemniczonych laweta do najbliższego punktu serwisowego, auto zastępcze do 3 dni lub pomoc na drodze).


Pierwsze zdjęcie z dnia zakupu, auto od forumowicza, trochę się stan różnił od tego co się umawialiśmy, ale cóż ciężko znaleźć auto więc wyregulowaliśmy niezgodności ceną, nowe będą w weekend jak wjadą pierwsze mody i polerka lakieru :)


2exrqq0.jpg

Obecnie auto wygląda tak :)

30mspya.jpg

Edytowane przez rodzyn889

Opublikowano

czarny sedan :) miodzio

Opublikowano

Sedan to sedan . :thumbup1: . Powodzenia w modach .

Opublikowano
  • Autor

Pierwsze graty wpadają, uaktywnienie bluetooth, full led na DRL, led na tablice, led na cofania (jest troche problemów ale ogólnie nie ma błedów can), dystanse 15mm (z myślą o większych felgach) 17stki wyglądają lepiej i nie wystają bardzo :)

1erk2x.jpg20p3b4j.jpg

2u8xjc7.jpg11t5zyu.jpg

Pozatym zamówiony zderzak, maska, termin na program i hamowanie :) foto w weekend, glinka i megarius już czeka.

Opublikowano

kolego nie wywala ci błędów przez te zarówki?? gdzie je kupowałeś i jaki koszt?

Opublikowano

Te ledy do tablicy rejestracyjnej strasznie się grzeją i wypalają gniazda sprawdz po jakimś czasie czy coś się tam nie dzieje .

Opublikowano
  • Autor

Ledy na dziennych bardzo się grzały nie chciałem stopić sobie oprawek, wiec je wyrzuciłem, ale błędu nie było. Na tablicy są ok, grzeją się ale narazie nie stwarzają problemów :) A nowe fruty już jadą, maska, zderzak s-line oczywiście, dokłądka z leona 1M. Dzisiaj wymieniona uszczelka pod pokrywą zaworów, zrobiona dezynfekcja parownika i ręczna polerka lakieru, a wcześniej glinkowanie.

Mała sesja w rodzinnym Łowiczu:

10fb6lg.jpg

nd0kkx.jpg

314xa1v.jpg

mkx98y.jpg

qpoy8o.jpg

2hdp1f9.jpg

hty5mt.jpg

2j1rfkn.jpg

2vnqbyf.jpg

34yv41t.jpg

2lt51ty.jpg

117frqr.jpg

rutg2e.jpg

svm69t.jpg

330sbac.jpg

e6w3km.jpg

Edytowane przez rodzyn889

Opublikowano

A co masz z tą maską i zderzakiem ze wymieniasz ?

Opublikowano
  • Autor

A co masz z tą maską i zderzakiem ze wymieniasz ?

Maska jest wgniecona na przodzie a zderzak popękany w jednym miejscu od jakiegoś uderzenia ;/

Na szczęście na allegro w dobrej kasie są :) Szukam też blendy od RS4 w miejsce tablicy, ale cięzki temat

Opublikowano

Bartoszczaczek, jak zdejmiesz czarny grill to daj mi znać może odkupie i u siebie bym założył w avancie

Opublikowano

czarny to czarny:)

Fajna sztuka:) Fajnie wygląda taki black bandyta:) jeszcze tylko środek lamp na czarno:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Elektryka na tył zapięta, niestety przełącznik 4x który kupiłem ma uszkodzną blokade tylnych szyb :( Sieman ma mi go wymienić jak będzie mieć inny.

Męczylismy się chyba 7 godzin nad całością i DZIĘKI BOGU Domin telefonicznie pozwolił nam ominąć MCE i poszło już z górki :D

Rączki do korber na sprzedaż i korby, oraz boczki pod elektryke bez instalacji do wzięcia, nie mam postów wieć narazie nie wystawie w giełdzie.

- Do tego nowa pokrywa zaworów oraz zamówione maskownice silnika.

23u8wlz.jpg

2sb7vwl.jpg

2r6nnmf.jpg

Edytowane przez rodzyn889

Opublikowano

Widzę, że mało rozbierania, też mnie to czeka tylko czasu i umiejętności brak :)
Czemu ominąłeś MCE ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Widzę, że mało rozbierania, też mnie to czeka tylko czasu i umiejętności brak :)

Czemu ominąłeś MCE ?

Majster Domin kazał :) ale normalnie wszystko jest wysterowane.

Tylko teraz walcze z lędzwiami oraz modułem komfortu ;/

Dzień gąbki w tyrze dzisiaj :) Na dniach wpada grill z S4 + dokłądka zderzaka z Cupry, oraz pare modów + nowe dumas i sprzegło, uszczelniacz W/K, zawias przód wszystkie elementy gumowo metalowe zawieszenia robie, geometria, podbora wału, łożyska McpHersona i coś tam jeszcze nie pamiętam teraz :)

4skvma.jpg

iggeps.jpg

O takie z nudów w pracy :)

30mv3ix.jpg

Walka z Grillem do wyboru kilka wariantów:

xcols1.jpg

2d7iwsi.jpg

epm5cj.jpg

Wyszło jak zwykle :)

t8u2a0.jpg

2u7yjbb.jpg

Edytowane przez rodzyn889

Opublikowano

A miał być S4 :)


Nowy czy używka ?

Opublikowano
  • Autor

A miał być S4 :)

Nowy czy używka ?

Miał być :( okazało się że cena 1450zł to cena za grill, a na aukcji był KPL zderzak. Więc kupiłem używake s-line.

Opublikowano

Goscia poniosla fantazja z ta ceną, chyba, że to aso :).

Używki już za 600-800 mozna znaleźć, tylko trzeba trafić.

Opublikowano

A miał być S4 :)

Nowy czy używka ?

Miał być :( okazało się że cena 1450zł to cena za grill, a na aukcji był KPL zderzak. Więc kupiłem używake s-line.

Ja kupowałem w serwisie audi cena 1100 zł

Sprawdziłem teraz w sklepie z częściami do VW cena glilla S4 to 1084 zł

Opublikowano
  • Autor

A oto napęd pompy po 180 tysiach przebiegu:

nz3vog.jpg

JEszcze 100 k km by polatał:P

Opublikowano

Ołówek to nie problem, problemem jest gniazdo. Mój lepiej wyglądał, a się wysrał...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.