Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.


rodzyn889

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie :thumbup1:

Tylko te paski chromowane bym wywalił.

mie się właśnie podoba :D

4 Łapy winter set session :)

28a8bq1.jpg

2afeahf.jpg

2jbsd1f.jpg

25alnc0.jpg

359zcat.jpg

s5gtx4.jpg

rlf19j.jpg

ortddy.jpg

Edytowane przez rodzyn889
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo łądny sedanik. i wersja kox. Coraz bardziej zastanawiam się nad zmianą :)

Tez tak myślałem do wczoraj :) po przejechaniu pół Polski obejrzeniu kilku ulepów kupiliśmy audi a6 c6 3.0 Tdi quattro. Wersja na wypasie + MMI które robi mega robotę, no i jakiś szyber el. fotele, skóra, rolety miejsca opór, łopatki przy kierownicy i bajerów tyle że połowy moja 4ry nie ma :(

Auto ma takie odejście, że jestem w szoku :) ale w ostrych zakrętach auto z A4 nie ma szans wynosi co bardzo, ale po powrocie na prostą znowu a6 góra :)) Program u sportimle polska na wiosne i a6 nie będzie miała naszns w serii :)

Przy obecnym setupie A6 267km/h, A4 240 km/h, goniliśmy się z GTI ale odpuścił :)

2comz4l.jpg

2mwpbl.jpg

mjn1gw.jpg

o5vpf8.jpg

Edytowane przez rodzyn889
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie przygotowywania summer set :)

2rxi7x2.jpg

Dokładka z cupra juz czeka . Został tylko dylemat jakie kupić felgi ? Na pewno będą to 18" 8,5j chyba max 9, oponę chce 225/40/18 : a myślę o 3sdm 0.01 lub Xxr 530 lub Tomason TN4 . I w takiej kolejności będę szukać :)

Tarcze chciałbym zimermann sport przód i tył pisałem do firmy ale chyba nie mają :/

W ostateczności Power Disc przód i jakieś sporty tył .

Może ktoś ma jakieś poglądowe zdjęcia lub fajne felgi na sprzedanie chętnie popatrzę :)

Edytowane przez rodzyn889
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3SDM w 18" będzie wydawało się b.małe, kupuj od razu 19" :decayed:
Jeszcze nie wiem, ale moooooże moje sportecki pójdą do sprzedania.

Edytowane przez MAT1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładuj 19 bo będziesz później żałował. ; )

Po tarcze uderz do Deva albo dzika. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 18stki 8J 225/40 i za zadne skarby bym tego nie zmienil ;D ładne zaciski, bedzie kontrast do czarnego auta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mod do auta, wczoraj zakupione za bezcen 19" 8,5j et 45 CMS. Póki co nie mogę się przekonać do tego wzoru, wolałbym Dare lub Xxr ale kupiłem te i kupę kasy zostało na odwiedziny w Sport mile :) Opony jakiś matador 2013 r 235/35 około 6 mm .

Założone dzisiaj na probe na tył dałem 15mm dystans dla wypchnięcia felgi i jest jeszcze trochę miejsca , Jakie wrażenia ?

- wogóle nie czuć spadku mocy mimo większego koła
- auto mega stabilne
- świetne trzymanie w zakrętach
- poprawił się wygląd

- czuć ze to 19" ciężej kręci się kierownica
- czuć wyboje, nowe zawieszenie ładnie wybiera ale jednak wszystko idzie w auto nie w oponę
- trzeba uważać na nasze polskie drogi, jechałem przez łódź wczoraj to myślałem ze nigdy nie wyjadę z tych dziur :/
- Spalanie ? Samo Quattro pali już swoje, a na 19" nie będę nawet mówił ile :)

Na chwile obecna tyle :) na wiosnę eibach i dokladka a 19" ładuje do garażu na teraz.

iggabp.jpg

x607lf.jpg

2nt6ya.jpg

2s8lax4.jpg

168zifd.jpg

ojqss2.jpg

2rm8q48.jpg

Wysłane z Note 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość ciekawie wpasowały się, jak auto pójdzie bliżej ziemi będzie jeszcze lepiej. Co do twardości, opony mogą być też twardsze. Ja nie odczułem zmiany komfortu między 18" a 19", tylko ja wsadziłem nowe opony.

Kupujesz ProKit czy SportLine ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro mi wystarczy chyba :)

Ładuj 19 bo będziesz później żałował. ; )

Po tarcze uderz do Deva albo dzika. :thumbup1:

Po jeździłem dwa dni na 19" do wczoraj i stwierdzam że to nie dla mnie xD dzisiaj jadę je oddać bo mają wadę biją powyżej 140km/h .

Myślę nad takimi dwoma 18stkami :

S4 Bbs Ch 7,5j :

3506s5i.jpg

S-Line a8 7,5j chyba:

5zfjoj.jpg

Znalazłem BBS z S4 za 1400 same fele, i za 1550 zł s-linowe 18" z oponami . Nie wiem sam ..

Edytowane przez rodzyn889
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro mi wystarczy chyba :)

Ładuj 19 bo będziesz później żałował. ; )

Po tarcze uderz do Deva albo dzika. :thumbup1:

Po jeździłem dwa dni na 19" do wczoraj i stwierdzam że to nie dla mnie xD dzisiaj jadę je oddać bo mają wadę biją powyżej 140km/h .

Myślę nad takimi dwoma 18stkami :

S4 Bbs Ch 7,5j :

3506s5i.jpg

S-Line a8 7,5j chyba:

5zfjoj.jpg

Znalazłem BBS z S4 za 1400 same fele, i za 1550 zł s-linowe 18" z oponami . Nie wiem sam ..

18 s-line wydają mi się lepszą propozycją sam mam takie i fajnie to wygląda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam praktycznie wizualnie te same auto, i podpisuje się dwoma rękami :lol: tym co napisał marcinch001, wlałbym te s-lline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupno felg to straszna męczarnia :) nie mogę się zdecydować oglądam zdjęcia ,szukam na aukcjach jakiejś alternatywy i nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupno felg to straszna męczarnia :) nie mogę się zdecydować oglądam zdjęcia ,szukam na aukcjach jakiejś alternatywy i nie wiem

Witajcie :D

Gratuluję pięknego autka!

Słusznie Kolego, że oddałeś te 19".

W ogóle nie wyglądały na rozmiar 19", poza tym nie były ładne (choć to rzecz gustu :D )

Tak jak mówią Koledzy jeśli chcesz zmieniać to na coś ładnego ori sugeruję 18"-ki.

Będzie wyglądać świetnie (zwłaszcza jak obniżysz), trzymać w zakręcie a i jeszce będziesz miał komfort jak w 17" :D

Przeszedłem ten wybór w zeszłym roku.

Bądź oryginalny i wybierz jakiś nowy nie oklepany wzór (w zeszłym roku sprzedałem ten wzór S-line nad którymi się zastanawiasz)

Zerknij na te poniżej:

http://allegro.pl/oryginalne-felgi-audi-a6-c7-18-5x112-4g0-jak-nowe-i4883719052.html

http://allegro.pl/felgi-aluminiowe18-cali-audi-oryginalne-oryginal-i4846109729.html

http://allegro.pl/oryginalne-felgi-audi-a4-s4-a6-s6-s-line-18-8k0-i4881303381.html

Pozdrawiam i Wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sam wezmę sobie te s line na przyszły sezon zimowy tylko w rozmiarze 17 , bo na 16 w zimie trochę mi brakuje prezencji :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po jeździłem dwa dni na 19" do wczoraj i stwierdzam że to nie dla mnie xD

Tzn? Twardo? myślisz, że jest duża różnica między 18 a 19" w komforcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...