Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ostrów Wlkp i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tam nie wnikam, po co Cię interesował, jestem raczej tolerancyjny

Opublikowano

bangladesz mój czarny bracie :good:

Opublikowano

bangladesz mój czarny bracie :good:

witam cię kolego ja tez jestem z okolicy

Opublikowano

bangladesz mój czarny bracie :good:

witam cię kolego ja tez jestem z okolicy
granowiec 1,8T na xenonie?
Opublikowano

bangladesz mój czarny bracie :good:

witam cię kolego ja tez jestem z okolicy
granowiec 1,8T na xenonie?

sośnie granat avant 1.8t

Opublikowano

zdejmuj tą nalepke z szyby :decayed: można się ugadać kiedyś gdzieś, tylko czasowo kicha, bo ciągle gdzieś jeżdże albo na miejscu zawalony jestem, w razie coś to ma rondzie w prawo i 16 numer :wink:

Opublikowano

bangladesz mój czarny bracie :good:

witam cię kolego ja tez jestem z okolicy
granowiec 1,8T na xenonie?

sośnie granat avant 1.8t

jednak nie zmieniła właściciela? :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

widziany/widziana A4B7 avant w kolorze powiedziałbym oliwkowym, rejestracja P1 DADDY o ile sie nie myle, lata od niedawna po Odolanowie wiadomo kto to? Fajna sztuka

Opublikowano

Tez widziałem z ta tablica :)

Opublikowano

bede za 2 tygodnie w pl przez 3 dni to jak trafie ta audike to musze podjechac pogadać, sprawdzic czy forum zna :)

Opublikowano

bede za 2 tygodnie w pl przez 3 dni to jak trafie ta audike to musze podjechac pogadać, sprawdzic czy forum zna :)

ja go jeszcze niewidziałem

Opublikowano

Ja kilka razy, nawet kiedyś temat poruszałem, ona jest u nas bardziej "gościnnie".

Opublikowano

Ja kilka razy, nawet kiedyś temat poruszałem, ona jest u nas bardziej "gościnnie".

Wiesz coś wiecej? Z kierownikiem tej audiki gadałeś? Z ciekawości pytam, troche ponad tydzien temu byłem w PL u siebie w odolanowie i wpadłem dośc ostro na rynek, z racji ze tez mam chromy na lustrach a bylo w miare słonecznie to zaraz gościu przykuł moją uwage bo mu sie lusterka blyszczały, wdeplem hamulec zwolniłem ale sie do kumpla śpieszyłem wiec nie mogłem zaczepić i pogadac:) A teraz żałuje.

Edytowane przez gabalo

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ja jak co to tez jestem niedaleko ostrowa:)

także pany może cos ogarniemy?? hmm

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

żyjo tu?

Opublikowano

żyjo tu?

slaaaaboo :)

Opublikowano

widzę, widziałem Cię w Sośniach chyba pod abc dzisiaj koło 16

Opublikowano

No właśnie Pany zjezdzamy sie gdzieś w Ostrowie lub okolicy w najblizszym czasie? :eusathink:

Opublikowano

Dawać w Odolanowie :wink:


chyba, że u mnie przed garażem, nawalimy się jak księciunie :kox:

Opublikowano

ja znowu nie mam czym... ale jak coś będzie to może bym się pojawił

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.