Skocz do zawartości
IGNOROWANY

chorus wypluwa kasetę


dliwski

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu mówię, że mam w planach zakup concerta CD albo chociaż zmieniarki, a póki co chciałem skorzystać z kasety z jackiem do telefonu i tu pojawia się problem - radio wypluwa kasetę praktycznie przy każdym włożeniu a czasami nawet nie chce wypluć i nie reaguje wtedy już na nic - dopiero wyjęcie kluczyka ze stacyjki i ponowne włączenie radia powoduje wyrzucenie kasety. Na 10 prób kaseta wchodzi poprawnie raz. Nie ma na to rady czy może macie jakiś domowy patent żeby chociaż na jakiś czas to ogarnąć do momentu kupienia innego radia lub zmieniarki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie stosował takiego wynalazku bo po pierwsze zawsze coś trzeszczy itp. ,a po drugie wystaje kabel z radia. Lepiej kupić transmiter fm ,one też mają wejście Jack, a jest o wiele lepsza jakość dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że taka kaseta nie idzie w parze z jakością, ale tak jak pisałem - to tylko tymczasowe rozwiązanie. Za to o transmiterach nie wiedziałem - zaraz poszukam. To by rozwiązało mój problem. Dzięki :hi:


Straszny rozstrzał cenowy a wszystko wygląda podobnie - warto kupić transmiter za 10-20 zł czy będzie jeszcze gorzej z jakością niż na kasecie?

Edytowane przez dliwski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj sie nie zgodzę... Transmiter to jest już w ogóle najgorsze co może być jeżeli chodzi o brzmienie... Jeżeli chodzi o twój problem z radiem to musisz rozebrać tą kasetę i wyciagnac z niej wszystkie trybki, kółka itd i ją skręcić... po prostu autorewers świruje z tą kasetą.

kabel nie musi wystawać z radia, mozna go puścić tyłem i podpiłować kasetę, żeby klapka sie normalnie domknęła, wtedy nic nie szpeci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kiedyś transmiter, ale go nie używam. Dźwięk nie jest rewelacyjny, może trochę lepszy od kasety. W dodatku nie ma możliwości przewijania utworu. Tak jest w moim, nie wiem jak w innych. Nic nie zastąpi muzyki odtwarzanej z płyty Cd. Transmiter to ostateczność, jeśli ktoś nie ma możliwości wymiany radia na niefabryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...