Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chromowana ramka na poduszce kierownicy b7/b8


Bielun22

Rekomendowane odpowiedzi

Jak odświezyć tą chromowaną ramke na jaśku bo zszedł mi bezbarwny lakier i chrom sie wyciera... jest jakiś domowy sposób zeby to odnowić czy trzeba całą nowa zaślepke poduszki kupować? może znacie jakieś firmy które zajmują się detalicznym chromowaniem plastiku?


Wie ktoś cos?

Edytowane przez wrclaguna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdjąłem ta ramkę, niestety ma ona zaczepy, które są jednorazowe i sie ukrywają. Teraz pomaluje ramkę i wkleję ja z powrotem, trzeba naprawdę uważać, żeby nie połamać tej ramki bo w 4 miejscach jest ona fabrycznie ponacinana aby w przypadku otwarcia poduchy łatwo sie połamala na kawałki.

Teraz tylko zastanawiam sie czy ja pomalować czy może odkleić?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta zaślepka poduszki z allegro wygląda podobnie do Oryginalnej poduszki? Da się ją założyć z oryginalna poduszką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta zaślepka poduszki z allegro wygląda podobnie do Oryginalnej poduszki? Da się ją założyć z oryginalna poduszką?

Ta zaślepka z allegro za około 180pln to jest ori ...ja kupiłem i jest git majonez... róznicy nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I można ją przełożyć do oryginalnej poduszki bez problemów?
Ona jest jakoś przykręcana ?
Piszesz że zaślepka jest oryginalna tzn. ma nacięcia które sprawią że w przypadku wybuchu poduszki zaślepka pęknie prawidłowo?
Zastanawia mnie też to że w a ASO Audi nie można kupić samej zaślepki i ciekawy jestem skąd sprzedawca bierze taki towar?
Kupowałeś zaślepkę u tego sprzedawcy?

http://allegro.pl/show_item.php?item=4898193875&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Edytowane przez kdawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam tą własnie ..wszystko jak w oryginale... bierz i nie marudź :wink: jej sie nie przykreca tylko zatrzaski ją trzymają ktore musisz odgiąć zeby ja wyjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak temat wygląda z wymianą ? Robiliście jakieś fotki z wymiany ?

Znalazłem taka instrukcje wymiany :
Wymiana
Sam nie wiem czy mam chęć się w to bawić :/

Edytowane przez simon__75
Dodana instrukcja wymiany ramki poduszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...