Skocz do zawartości
IGNOROWANY

TURBO regeneracja RZESZOW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Robiłeś coś u nich Grzesiek ? :) Byłem dzisiaj u nich wstępnie wypytać temat, to po rozmowie na +, ale rozmowa to rozmowa, a wykonanie to po fakcie się okazuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Robiłeś coś u nich Grzesiek ? :) Byłem dzisiaj u nich wstępnie wypytać temat, to po rozmowie na +, ale rozmowa to rozmowa, a wykonanie to po fakcie się okazuje :)

A co jest u Ciebie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryb awaryjny jeden temat, a drugi że chce zwiększać moc także "badam temat" co robić - regenerować/przerabiać/szukać większej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Tryb awaryjny jeden temat, a drugi że chce zwiększać moc także "badam temat" co robić - regenerować/przerabiać/szukać większej :wink:

Jak wpada tryb to wystarczy przeczyścić turbo koszt jakieś 200zł z robotą , a druga sprawa to jeżeli będziesz pociągnął więcej mocy niż 160km to radzę wymienić turbo na większe i większe wtryski , fmic no i na koniec chip wiec musisz przygotowac co najmniej 4 lub 5 tysiakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryb awaryjny jeden temat, a drugi że chce zwiększać moc także "badam temat" co robić - regenerować/przerabiać/szukać większej :wink:

Jak wpada tryb to wystarczy przeczyścić turbo koszt jakieś 200zł z robotą , a druga sprawa to jeżeli będziesz pociągnął więcej mocy niż 160km to radzę wymienić turbo na większe i większe wtryski , fmic no i na koniec chip wiec musisz przygotowac co najmniej 4 lub 5 tysiakow

Haroldzie on ma avb , najdroższe bedzie turbo i do tego jakiś lajtowy programik , IC mozna samemu wyrezać nie potżeba aż takiej kasy no chyba że na częściach z aso bedzie skladane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Tryb awaryjny jeden temat, a drugi że chce zwiększać moc także "badam temat" co robić - regenerować/przerabiać/szukać większej :wink:

Jak wpada tryb to wystarczy przeczyścić turbo koszt jakieś 200zł z robotą , a druga sprawa to jeżeli będziesz pociągnął więcej mocy niż 160km to radzę wymienić turbo na większe i większe wtryski , fmic no i na koniec chip wiec musisz przygotowac co najmniej 4 lub 5 tysiakow

Haroldzie on ma avb , najdroższe bedzie turbo i do tego jakiś lajtowy programik , IC mozna samemu wyrezać nie potżeba aż takiej kasy no chyba że na częściach z aso bedzie skladane :wink:

ojj nie wiem czy tanio wyniesie ;)

tu masz kompletny Fmic do 1,9tdi + dodaj robota

http://allegro.pl/fmic-intercooler-kit-audi-vw-1-9tdi-a4-b5-passat-i5560848429.html

turbo gtb najlepsze do 1,9 + robota

http://allegro.pl/turbo-gtb1756vk-gtb2260-tuning-1-9-tdi-i5585926502.html

nie liczę wtrysków ale jeszcze do tego chip :D 1tyś.zł.

a teraz proszę podsumuj wszystko :D więc masz już ponad 3,5 tyś.zł, nie liczę już z robotą :whistling:

Zieluu

ja robiłem chiptuning w Otwocku u kolegi SPANKY i wszystko pięknie i mega zrobiona profesjonalna robota a i połowa ceny.

Spanky może również ogarnąć graty na miejscu i wszystko na raz ;), wszystko Ci wytłumaczy

Edytowane przez harry19-19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem bo pisałem do niego, ale troszkę daleko do niego, musiał bym wszystko za jednym zamachem zrobić, a ja chce stopniowo, bo gdzie tu frajda jak się wszystko na raz zrobi :kox: Pytałem go czy ma na sprzedaż turbine od awx to mi odpisał, że ma ale jak się u niego zaopatrzę i zrobię program, także nooo :wink:


Pany, a ma ktoś jakieś info kto np. ściąga jakieś turbiny używki (czy to ktoś z forum czy nie, ale sprawdzona osoba) i sprzedaje?np. GTB1749VA GTB1756VK :wink:

Edytowane przez Zieluu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...