Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Termostat chłodzenia silnika a przepływomierz


crookers20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie, Jaki ma wpływ walnięty Czujnik F265 termostat na przepływomierz i pracę silnika ? :) Czy to prawda że na zimnym na benzynie potrafi falować tak jak przy przepływce chodź ona jest w porządku i przez to podać złą mieszanke ? Dużo ludzi wymienia przepływomierz a może przyczyna tutaj leży. Niech się wypowie jakiś znawca.

Edytowane przez crookers20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zepsuty termostat i nie miałem żadnych objawów związancyh z obrotami; myślę jednak, że jest taka możliwość. Jeżeli termostat nie bangla jak trzeba to być może jest taka ewentualność, że podawana jest bogata mieszanka i przez to obroty świrują. Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mi tez się wydaje ze coś ma zwłaszcza przy jeździe na gazie. Gdzie temperatura silnika jest ważna.Ostatnio pokazało mi na komputerze bład termostatu chodź . na desce jest dobre 90 i szybko się nagrzewa to po przełączeniu na gaz potrafi dziwnie pracować a gaz już kilka krotnie sprawdzany i jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem padnięty termostat i obroty nie falowały. Myślę że termostat nic nie ma do falowania obrotów , to coś innego.W moim przypadku winna była sonda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób mówi że termostat kosztuje z 300-400zł a na allegro są po 180zł-200zł i niby orginalne czym to się ma ??

http://allegro.pl/termostat-behr-oryg-audi-a4-b6-b7-a6-c5-1-8t-2-0-i4547096547.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem z alledrogo od jakiegoś faceta z Wrocławia, który sprowadza te termostaty z Niemiec.

Zapłaciłem 165zł i niczym się nie różnił od tego z ASO.
Śmiga jak ta lala :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...