Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przepustnica 058 133 063 a 058 133 063 H


bartex

Rekomendowane odpowiedzi

A siadła prawdopodobnie przez zatkane odpowietrzenie zbiornika, więc radzę ci sprawdzić jak to wygląda u ciebie, słychać syczenie ze zbiornika po dłuższej jeździe?

A wiecie może jak się do tego zabrać bo ja nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki zamiennik ? Czytałeś mojego posta (ten z datami - dodam jako podpowiedź)

Czytałem posta, może troche niejasno pisze, postaram sie jeszcze raz,

mam 1,6 ADP r95, to jest jasne że do tego modelu powinna być włożona przepustnica 058 133 063, jednakże słyszałem przypadki o wkładaniu do tego rocznika 058 133 063 H (np zamniennik getza) dla roczników od 97 jak wspomniał pre_pl , których jest pełno na allegro.

stąd moje pytanie czy robił tak ktoś z was już kiedyś? i czy jest sens takie kombinacje alpejskie przeprowadzać, zaznacze że najchętniej bym kupił oryginalną nową za 1600 plnów ale niestety mam mocno ograniczony budżet. szukam używki już dość długo i na razie nic nie trafiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

osobiście bym się bał. Nie wiadomo dokładnie w czym tkwi różnica między tymi przepustnicami, jeśli okazałaby się ona znacząca dla pracy silnika mógłbyś mieć kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepustnica wymieniona (używka oryg.) adaptacja pomyślna, jednakże znowu mam falowanie obrotów (to samo było zanim padła przepustnica którą wymieniłem) Wiem że sporo już o tym było. Efekt jest taki że falowanie pojawia sie od czasu do czasu, szczególnie wtedy jak przy niskich obrotach wrzucam na bieg jałowy, wtedy faluje od ok 400 do 1500 obr (tak ok 3 cykle zanim sie ustabilizują), zastanawiam sie co to moze być. co przydało by sie jeszcze sprawdzić? katalizator, przepływomierz (ktoś wspominało o czyszczeniu czujnika przepływki) świece, rozrząd? macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij wtyczkę z przepływomierza i się przekonasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...