Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podsufitka - nie odklei się pod wpływem środka do czyszczenia?


MANjaK_01

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pytanie czy po potraktowaniu brudnej podsufitki pianka do czyszczenia (działa sprawdziłem na małym fragmencie) mogę obawiać się o jej odklejenie? Środek to k2 tapis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powinna. W moim zamawiałem całe kompleksowe pranie wraz z podsufitką i wszystko jest oki. Fakt że robione to było takim odkurzaczem co od razu suszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne abyś nie moczył zbyt mocno.Niektóre firmy które czyszczą środek nie chcą czyścić podsufitki właśnie z powodu możliwego odklejenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie wyciągałem podsufitkę jak grzebałem przy szyberdachu, i się zdziwiłem jak chciałem ją założyć i cały materiał zaczął odłazić...

Nie przewidzisz, może wytrzyma ale jest duże ryzyko że się odklei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prałem swój sufit środkiem do tapicerek marki "Moje auto" i bez problemu. Tylko nie można używać za dużo wody. Sufit po wypraniu jak nowy, materiał w porządku, a jeździ w aucie już ponad półtora roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja kiedyś pobrudziłem podsufitkę to byłem tak wkurzony na siebie, że spać nie mogłem :D Pojechałem do zaprzyjaźnionej myjni i powiedziałem co i jak. Wszedł do Audi, zobaczył jaka jest podsufitka i powiedział, że jest gruba i nie ma raczej szans żeby się odkleiła. Weszło 2 gości do auta, gąbką z płynem umyli mi całą podsufitkę w 2minuty. Nie powiem, trochę stresu w tym momencie miałem. Wszystko pięknie zeszło, na podsufitce śladu żadnego nie ma :D Także lepiej jedź gdzieś gdzie to już robili nie raz, ja zapłaciłem 30zł.... Jak ktoś nie będzie się chciał podjąć to od razu podziękuj, bo też dzwoniłem do kilku gości i zaczęli płakać, że oni nie myją bo coś tam coś tam. Jak ktoś się zna i robi tak żeby za bardzo tego nie pomoczyć to nic się nie stanie :) Ten gość z myjni mówili, że prali setki podsufitek no ale najpierw oceniali czy się nadaje. U nas nie ma problemu. Pozdro

Edytowane przez oyamabdg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...