Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stuknięcie przy hamowaniu, pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A zobacz na tą przykładową aukcję:

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=passat+lift&search_scope=category-18967&bmatch=seng-v6-p-1-mt-1021

i tu:

http://allegro.pl/wahacze-febi-wahaczy-audi-a4-a6-passat-b5-lift-02-i4713285666.html

Najpierw myślałem że się walnąłem i chodziło o Passata po lifcie ale w opisie jest że też A4 od 9.2000 więc sam już nie wiem, trzeba by było zgłębić temat, pamiętam że chodziło o średnice sworznia, były dwie.


O widzisz, przy okazji przeglądania innego tematu, czytając artykuł który zamieścił kolega Power.......

pozwolę sobie umieścić i tutaj:

http://autobeztajemnic.pl/pl/strefa-kierowcy/uzywane/135.html

Przeczytaj a zobaczysz że pisze tam o zmianie średnicy sworznia.

I jeszcze jedno, może nie koniecznie jest coś nie tak z wahaczem, może ktoś wsadził z jednej strony inną zwrotnicę i stąd tw Twoje problemy.

Opublikowano

Na pewno od b6 jest inna średnica bo raz zakupiłem wahacze i okazało się ze są od b6 gdzie sworzeń jest cieńszy własnie ze względu na to ze w zwrotnicy jest tulejka.

Jak dla mnie to pod względem wahaczów wsio jest oki.

Z tego co pamietam to koledzy co sprzedają tutaj części nigdy nie pytali który rocznik auta.

Szkoda ze nie mam już tarcz 288 bo bym dał stere jarzma i wtedy wykluczyć jarzma.

Opublikowano

U siebie mam podobny objaw (delikatne stuknięcie przy naciśnięciu na pedał hamulca). Raczej będzie to związane z hamulcami a konkretnie z ABS-em. Kiedyś jakiś mechanik mi przebąkiwał że może to być pierścień ABS-u na piaście, ale jeszcze tego nie potwierdziłem.

Opublikowano

A zobacz na tą przykładową aukcję:

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=passat+lift&search_scope=category-18967&bmatch=seng-v6-p-1-mt-1021

i tu:

http://allegro.pl/wahacze-febi-wahaczy-audi-a4-a6-passat-b5-lift-02-i4713285666.html

Najpierw myślałem że się walnąłem i chodziło o Passata po lifcie ale w opisie jest że też A4 od 9.2000 więc sam już nie wiem, trzeba by było zgłębić temat, pamiętam że chodziło o średnice sworznia, były dwie.

O widzisz, przy okazji przeglądania innego tematu, czytając artykuł który zamieścił kolega Power.......

pozwolę sobie umieścić i tutaj:

http://autobeztajemnic.pl/pl/strefa-kierowcy/uzywane/135.html

Przeczytaj a zobaczysz że pisze tam o zmianie średnicy sworznia.

I jeszcze jedno, może nie koniecznie jest coś nie tak z wahaczem, może ktoś wsadził z jednej strony inną zwrotnicę i stąd tw Twoje problemy.

w b5 wszystkie wahacze sa identyczne od 95-01r dopiero w b6 wahacze się minimalnie różnią

Opublikowano

A S4 i RS4? Pytanie czy w zawieszeniu 1BV też były te same, wg Etki są inne numery ale czym się różnią to nie wiem bo nigdy nie miałem takiego w ręce.

Opublikowano
  • Autor

Rozebrałem przednie zaciski na części i złożyłem na nowych gumkach z zestawu naprawczego. Po poskładaniu cisza :banan:

Co było przyczyną- nie wiem.Wszystko wyglądało całkiem ok ale jak widać coś tam było nie halo z nimi. Temat chyba do zamknięcia :hi:

Opublikowano

Skąd brałeś zestaw???

Opublikowano
  • Autor

Skąd brałeś zestaw???

w najbliższym motoryzacyjnym wziąłem

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nie no zajoba dostane.

Zmienilem felgi na zime i teraz juz nie slysze tego stukniecia.zastanawia mnie czy to czsem nie jest wina otworu centrujacego albo poprostu felga na lato jest wieksza do tego szeroka oponka robi swoje i jakis element zawieszenia przy tej feldze moze zaczynac nie domagac...sam juz nie wiem.

Opublikowano

Sprawdź czy napewno dolny banan nawet najmniejszy luz, bo on u mnie bardzo mocno to nasilał i też szersze koła na lato i cięższe felgi, albo na skręcie te górne wachacze, niby wygląda dobrze, ale akurat u mnie tak było potem trochę lepiej na mniejszych butach na zimę, a może jak u kolegi wyżej jednak podobnie zacisk, większa masa koła robi swoje.

Opublikowano

Wahacze dolne MS nie maja nawet 15 tys przebiegu.W sumie nawet nie biore ich pod uwage bo po wymianie nic sie nie zmienilo.Gorne maja troche wiecej przebuegu ale tez na trzepakach nie pokazaly luzu.albo zacisk albo drazki.Tylko teraz z tego co pamietam jak zmienialem heble na 312 to dawalem nowe uszxzelki itd i nie jestem pewny czy tez gumki na jarzmie.

Jak moge sprawdzic czy to jarzmo nie ma luzow?

Opublikowano
  • Autor

Może po zmianie na 312 nie dokreciles jarzm odpowiednio mocno?

Opublikowano

To bylo ponad 2 lata temu.ale sprawdze.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam, misiek95 a zmieniałes przy tej operacji klocki?? Ja też mam ten dźwięk, stwialem na sanki,ale mam klocki do wymiany i też je podejrzewałem

moj stuk to wahacz :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.