Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapocenie pompy wtryskowej ( fotki )


tomiqu

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie zacząłem czytać sposoby na jej odkręcenie, można jeszcze ją delikatnie podpiłować i odkręcić "siódemką" :) Jutro ciąg dalszy zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zacząłem czytać sposoby na jej odkręcenie, można jeszcze ją delikatnie podpiłować i odkręcić "siódemką" :) Jutro ciąg dalszy zabawy :)

Ja ją dopasowywałem po odkręceniu z nastawnika . Ale odkręcałem ją po nabiciu nasadki m7 jak wyżej pisałem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak spróbuję. I tak jak niektórzy pisali to najlepiej ją wywalić i wkręcić taką jak reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci mowie podjedz do Lubartowa :) Dużo taniej jka tam gdzie pytałeś i profesionalista i Witamnike Ci zapoda jak bd chiał :wink: dawke w 1Z daj 2.2-2.4 Fajnie jezdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem fachowca za 50zł więc sam nie bawiłem z wymianą. VAG trzeba podpiąć, żeby sprawdzić dawkę, a później ustawić mniej więcej taką samą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy konieczne jest podpinanie pod VAG, czy ktoś wymienił uszczelki bez VAGa ?

Raczej tak ,jest dobrze podpiąć pod vaga bo wiesz jaka dawka jest ustawiona (czy nie za mała czy nie za duża )

Ja jak kupiłem :audi: to wymieniałem uszczelki nastawnika jeszcze nie mając vaga i powiem Ci ze nie odczułem różnicy przed a po wymianie . Ale jak już wszedłem w posiadanie vaga to sobie sprawdziłem i i z korygowałem na większą dawkę i jest .... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, też myślę, że da radę i bez VAG. Zrobiłem sobie ryski na obudowie pompy aby zaznaczyc położenie nastawnika i widzę , że teraz nastawnik nie jest dokładnie w tym sam połozeniu ( na oko to ok. milimetr różnicy ) Sprawadzłem dawkę przed i po wymianie uszczelki i przed dawka wynosiła ok. 5,4 mg/R a po wymianie jest ok. 4,5mg/R i wszystko jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...