Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Audi A4 Avant 2.0 TDI - LX7Z :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zderzak ze spryskiem i pdc juz kupilem ,teraz szukam grilla gdybys sie zdecydowal to pisz na pw:-) pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Zmiana hebli to chyba najlepszy mod, bo seria nic nie hamuje :doh:

Najlepszym modem była wymiana stołków na sline które są mega wygodne a co do hebli to fakt :wink: seria nie hamuje.

Zawitała nowa dokładka zderzaka tył :banan:8E0 807 521 M 1RR

s22ozm1u0ltv_t.jpg png2y3t2fy92_t.jpg

Edytowane przez Capulet

Opublikowano

Pokaz stołki bo nie widzę foto a tez poszukuje.

Kupiłeś z b6 czy b7?

Opublikowano

Zmiana hebli to chyba najlepszy mod, bo seria nic nie hamuje :doh:

Najlepszym modem była wymiana stołków na sline które są mega wygodne a co do hebli to fakt :wink: seria nie hamuje.

Zawitała nowa dokładka zderzaka tył :banan:8E0 807 521 M 1RR

s22ozm1u0ltv_t.jpg png2y3t2fy92_t.jpg

A wydech do tego masz?

Opublikowano

To dokładka na wydech z ESy. Będzie wyglądać miodzio! :)

Opublikowano
  • Autor

A wydech do tego masz?

Jeszcze nie :facepalm:

Black Piano już na chacie :banan::banan::banan::banan::banan::banan: żeby nie było tak kolorowo to ramka zmiany biegów od automatu :facepalm: nie mniej jednak i tak robi robotę komplet :kox:

q5grc29o0vfq_t.jpg 9j0jp3x8bkdr_t.jpg

Jutro jak dopisze pogoda to zabieram się za zamianę tunelu na taki bez okropnych dziur po uchwycie na telefon. Jak się uda to w końcu zapodam fotki środka ;)

Edytowane przez Capulet

Opublikowano

Ładnie to wygląda tylko pewnie się rysuję i wszystko na tym widać .

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wyrezałem dzisiaj Homelinka w lampce podsufitki, wyszło chyba całkiem fajnie:

mg2if0ntcci7_t.jpg z6tylfudgrin_t.jpg 9nf5fi09sycy_t.jpg

Kupiłem cały słonecznik z Homelinkiem ale niestety od cabrio i myślałem że będzie pasował ale jednak nie pasuje :) wszystko już podpięte i śmiga.

Edytowane przez Capulet

Opublikowano

Fajna sprawa, też o tym myślę ale chyba w słoneczniku to zrobię jak już będę działał. :good:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Mała aktualizacja:

Zderzak i grill S-Line

Ramka grilla w czarny mat (folia 3M)

Lotka S-Line

Bixy częściowo w środku na czarno

Felgi ori 17" z nowymi oponkami Toyo (do końca sezonu a później coś większego) :)

Listwy drzwi S-Line są u lakiernika we wtorek odbiór.

jvpbe1l9if4c_t.jpg tuni5wl7s4rk_t.jpg

d1s7vz7hsj31_t.jpg iffdcnmd0q7l_t.jpg

a5qrfntch42t_t.jpg nya5m51df8lt_t.jpg

hnkmz0j2wbqk_t.jpg

Edytowane przez Capulet

Opublikowano

No ładnie Ci ta folia wyszła , przydało by się ciut niżej posadzić i jakąś minim 18 wrzucić .

Edytowane przez marcinch001

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.