Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Żaba z lubelskiego :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich klubowiczów :hi: , chciałbym Wam przedstawić swojego Awanturnika. Na forum goszczę już od dłuższego czasu więc najwyższy czas aby przedstawić swoje autko. Audi posiadam już dwa i pół roku, jest to A4 z 1996r 1,9 TDI AFN 110KM, kupiłem typową serię ale w tym sezonie zacząłem swoją przygodę z modzeniem :)

Modyfikacje:

-na początek demontaż haka

-później wpadły springi obniżające H&R

-listwy drzwiowe i progi pomalowane w kolor

-przedni zderzak poliftowy zespawany z dokładką oraz zrobiony na gładko

-tylny zderzak zespawany z dokładką

-ładniejsze końcówki wydechu

-demontaż wycieraczki oraz emblematów z tylnej klapy

-kratki zderzaka, halogeny i grill w czarny mat

-lampy przód poliftowe

-lampy tył poliftowe

-rozpórka górna

-gwint zamiast sprężyn

-fele 18" s-line

-fotele RECARO w materiale :decayed:

-xenon HID 4300k

-grill S4 pomalowany w czarny mat

I to chyba by było na tyle, i tak myślę że sporo jak na jeden sezon :)

Plany:

-dodatkowe osłony pod maską z passata VR5

-ramiona wycieraczek z passata FL

-kierownica 3-ramienna

-konsola 2din

-wycięcie kata

-podniesienie mocy

-podświetlane kratki nawiewów

FOTO


image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
image.jpg image.jpg
Wszelkie sugestie i uwagi mile widziane :wink: Serdecznie pozdrawiam :)
Opublikowano

Wywal ten Zenon jak nie masz samopoziomowania i furka jest cacy widać ze dbasz i w dobra stronę idziesz

Opublikowano
  • Autor

Dzięki kolego, jak się dba tak się ma :)

Opublikowano

Jest dobrze :thumbup1:

Do planów dopisz duże prawe lusterko od anglika i daszek na klapę alaRS

Opublikowano

Kolor jak mój ;-)

Fajnie idziesz z tematem modyfikacji, powodzenia w dalszych planach.

Opublikowano
  • Autor

Jest dobrze :thumbup1:

Do planów dopisz duże prawe lusterko od anglika i daszek na klapę alaRS

Z tym lusterkiem to już nie jeden mi to powtarza :) Daszek będę miał na uwadze :)

Opublikowano

na zywo jest spoko :decayed: jak cos ma mój patronat :grin:

10679883_705188629550977_542897231363840

10661711_697947153608458_745070193390060

Opublikowano

Długo z tablicami za szyba smigasz?

Opublikowano
  • Autor

Gdzieś tak od końca marca :)


Zakończenie sezonu w Lublinie :)

10321520_1565496910339899_59001784945433
10352842_797085210332757_129634237305862
10481927_786078681457690_350869659074640

Edytowane przez piotrek94

Opublikowano

Wg mnie popraw zderzak przód bo widać łączenia tak gdzie była tablica po drugie oklejenie dekorów dla mnie to :facepalm: noi kiera od s-ki jak by wpadła to duży + .Pozdrawiam ,również wczoraj pod Areną byłem:)

Opublikowano

Chrom listwy wokół szyb oryginalne czy dokładane? Tylko to mi tutaj nie pasuje ;) Do zdjęcia bądź w czarny mat jak grill je dać ;)

Opublikowano
  • Autor

Masz rację, zderzak do poprawki, tak jak i dekory, niestety nie da się tego ukryć. Kiera wpadnie na pewno :)

Dojazd do stadionu mógłby być jakoś oznaczony bo niektórzy nie mogli wcale trafić, mi się udało.

A Twoja furka zacna, jest na czym oko zawiesić :)


Chrom listwy wokół szyb oryginalne czy dokładane? Tylko to mi tutaj nie pasuje ;) Do zdjęcia bądź w czarny mat jak grill je dać ;)

Listwy dokładane, będą zdjęte w najbliższym czasie :)

Edytowane przez piotrek94

Opublikowano

nie lubię tego koloru ale twoja dziwnie niezle nawet wygląda +

Opublikowano

Do ideału jej dużo brakuje ale jak na mody od kwietnia to uważam że nie jest źle ;)

Opublikowano
  • Autor

Od razu wszystkiego się nie zrobi :) Powoli, powoli i coś wyjdzie. Grube projekty tworzą się latami, jak to mówią :)

Opublikowano

Mój projekt powoli dobiega końca.Na lato koło 3SDM i jakiś konkretny środek i zaczynam z nowym projektem:))

Opublikowano
  • Autor

Czyli taka sytuacja :) Ja od maja zacząłem prace przy drugim aucie i w następnym sezonie chciałbym się nad nim bardziej skupić :) Myślę że jakoś razem je będę ciągną :)

Opublikowano

Ja skończe projekt i prawdopodobnie pojdzie pod młotek;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.