Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przyrdzewiala pompa wody


kondi169

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie zalozylem nowy rozrzad do auta i miałem mały wypadek auto stało pol roku w garazu teraz mam to samo chciałbym wrzucić rozrząd pasek i rolki kupiłem a co zrobić z pompa wody zauważyłem że od tego stania lekko pryrdzewiala gdzie niegdzie. Pompa była nowa może z 1000km na niej zrobilm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wlać coś takiego (sklep zupełny przypadek): http://www.motochemia.pl/odkamieniacz-plukacz-chlodnicy-plynie-k2-radiator-flush-400ml-p-192.html

Zrób z 200km, jak zlejesz płyn powinien wypłynąć cały syf, przepłucz solidnie układ np. wodą destylowaną i zalej wszystko nowym chłodziwem. Czy chcesz ściągać i zakładać wszystko kolejny raz jakby coś z pompą było źle po jakimś czasie to już Twoja decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedz dodam ze pompa przyrdzewiala tylko na kole.

Edytowane przez kondi169
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie wlasnie zastanawiałem na czym ty jezdzisz, ze Ci pompa od srodka rdzewieje :grin: Jak masz rdze na kole pasowym, to przejedz to szmatą i po problemie, chyba ze ruda mocne wżery zrobiła, ale nie sadze. To pewnie tylko taki rdzawy nalot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki za szybką odpowiedz dodam ze pompa przyrdzewiala tylko na kole.

Pisalem ze auto po wypadku i stało pol roku bez płynu.

To sie w koncu zdecyduj, gdzie masz ta rdze. Na kole pasowym, czy wirnik pompy zardzewial???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak założysz rozrząd to po nagrzaniu do minimum 80 stopni sprawdź pod kompem czy masz dobrze ustawioną pompę wtryskową. bo nawet jak wszystko jest na znaki to nie zawsze okazuje się ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...