Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B5 1.9 TDI 110KM] moje pierwsze Audi.....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witka, w końcu mam swoje Audi zdążyłem się w nim już zakochać po pierwszym dniu, a mam go od wczoraj... rocznik 1996, 110 KM TDI tiptronic, klimatronic, radio audi, grzane fotele, tempomat podłokietnik - to najważniejsze jest he he, autko ma 200 000 oryginalnego przebiegu jest w super stanie, planuje mu pomalowac klamki i lusterka pod kolor, lampy od modelu 2000 już kupiłem, srebrne kierunkowskazy w błotnik, i jakies koła wsadzę chyba od S4 zobaczymy.

dscn4441jr9.jpgdscn4446fb3.jpg

dscn4442up8.jpgdscn4445io2.jpg

dscn4447gf5.jpgdscn4449vm2.jpg

dscn4458vl4.jpgdscn4451ka2.jpg

:a4fan:

Opublikowano

Ładna :a4fan: , koniecznie wrzuć foty jak bedzie juz po tych wszystkich zmianach ;)

Opublikowano

o żesz, na tym silniku to jeść chyba można :diabel:

Nad lampami nie myślałeś ? (zmianą)

Opublikowano
  • Autor

no lampy na razie na tył zakładam z modelu 2000 i kierunki boczne srebrno-białe, potem koła 17 cali, a dalej to zobaczymy ale autko jest za***iste jestem zauroczony :diabel: co do silnika to lubie czyste autka najchętniej to od rana do wieczoram polerował bym furę, jak deszcz spadnie to najlepiej nie wyjeżdżał :a4fan:

Opublikowano

Fajna fura :) w końcu A4-ka.

Tiptronic? Czy automatyczna skrzynia?? Bo coś na tiptronic mi to nie wyglada!

[ Dodano: 17-01-2007, 18:43 ]

Lamp z przodu wymień na te po II lifcie ( 99-01) oryginałki :)

Opublikowano
  • Autor

no oczywiście automat 4 biegowy z z dynamicznym programem zmian DSP, czyli tzw. wóź patrolowy he he na miasto jak znalazł a jeżdżę w 90 % po mieście o zapomniałem dodać auto od pół roku w Polsce tak więc nie wytłuczone.

Opublikowano

ladne TDI ...

(z tiptroniciem Twoja skrzynia nie ma nic wspólnego ;) )

a co to za same nowe audice dookoła .... :?:

Opublikowano

Witam ziomala spod Jeleniej Góry :)

Opublikowano
a co to za same nowe audice dookoła ....

co masz na myśli??

Opublikowano
co masz na myśli??

no nie widzisz tych Audic w tle na czwartym zdjęciu ?

Opublikowano

a no tak :)

Opublikowano

ładna seryjka

kierunki na błotnikach, lampy tył i reflektory do zmiany i będzie piękna :a4fan: :564:

Opublikowano
co masz na myśli??

no nie widzisz tych Audic w tle na czwartym zdjęciu ?

i na piatym "pod wiatami" tez stoją nowe A3-ki ;)

Opublikowano

Na zdjęciach na dalszym planie :D

Spanky zawsze wypatrzy OOOO w oddali :D

Opublikowano
  • Autor

damos: blachy DJ Jelenia to pozostałość po dotychczasowym właścicielu ja bede miał OB - Brzeg opolski ale mieszkam we Wrocku, a te audi ce na około, no myślałem że sie nie wyda to jest przysłowiowa dziupla....... :diabel2:

Opublikowano

fajnie utrzymana seria :) kilka przerobek stylistycznych i bedzie miodzio :D

Opublikowano

ładny sedanik, jakieś małe zmiany stylistyczne i będzie miodzio :)

Opublikowano

To juz wiem, kto mi lampy po II lifcie z przed nosa sprzatna na allegro:) no ale kto pierwszy ten lepszy, bede szukal :a4fan:

Opublikowano

żeby to nie był automat to mogę sie zamienić :D , ładna , bardzo ładna widzę że podobnie jak ja lubisz kiedy auto jest sterylnie czyste tak że mucha nie siada,dywaniki trzepiesz 2 razy dziennie, a własnie i w deszcz szkoda wyjeżdżać . ładne autko :564:

Opublikowano

to auto wyglada jakby dopiero z fabryki wyjechalo :galy: widac, ze lubisz pucowac autko, jak nad swoim tez spedzalem dlugie godziny :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.