Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

silnik halasuje na niskich obrotach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dzis zauwazylem takie objawy silnik po odpaleniu glosno pracuje... ruszam z pod pracy silnik zimny jade spokojnie trzeci bieg moze z 1500 obrotow i nagle halas jakby tuba glosny basowy glos albo wycie po wcisnieciu gazu halas znika powtarza sie to czesto przy malych obrotach na 3 biegu.Co to moze byc dodam ze podczas gaszenia silnika wydaje mi sie ze za mocno nim żuca . Pojechalem na autostrade predkosc 130-140 km sekundowe odciecie na 5 biegu podczas przyspiesznia potem wszysko w normie...

Dodam ze to moj pierwszy tdi

Dziekuje Adam

Opublikowano

Bez jakiegoś filmiku z dobrym dźwiękiem, posiłkując się tylko Twoim enigmatycznym opisem, nawet nie spróbuję rzucać przypuszczeniami :decayed:

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano
  • Autor

Witam dzis zauwazylem takie objawy silnik po odpaleniu glosno pracuje... ruszam z pod pracy silnik zimny jade spokojnie trzeci bieg moze z 1500 obrotow i nagle halas jakby tuba glosny basowy glos albo wycie po wcisnieciu gazu halas znika powtarza sie to czesto przy malych obrotach na 3 biegu.Co to moze byc dodam ze podczas gaszenia silnika wydaje mi sie ze za mocno nim żuca . Pojechalem na autostrade predkosc 130-140 km sekundowe odciecie na 5 biegu podczas przyspiesznia potem wszysko w normie...

Dodam ze to moj pierwszy tdi

Dziekuje Adam

zaraz przesle link na you tube ;)

Witam dzis zauwazylem takie objawy silnik po odpaleniu glosno pracuje... ruszam z pod pracy silnik zimny jade spokojnie trzeci bieg moze z 1500 obrotow i nagle halas jakby tuba glosny basowy glos albo wycie po wcisnieciu gazu halas znika powtarza sie to czesto przy malych obrotach na 3 biegu.Co to moze byc dodam ze podczas gaszenia silnika wydaje mi sie ze za mocno nim żuca . Pojechalem na autostrade predkosc 130-140 km sekundowe odciecie na 5 biegu podczas przyspiesznia potem wszysko w normie...

Dodam ze to moj pierwszy tdi

Dziekuje Adam

zaraz przesle link na you tube ;)

na zimnym silniku tak to wyglada tylko jakos slabo slychac ;(

www.youtube.com/watch?v=98okUc-f-9s&feature=youtu.be

www.youtube.com/watch?v=98okUc-f-9s&feature=youtu.be

po przejechaniu 50 km

www.youtube.com/watch?v=LNXIIZkJepk&feature=youtu.be

A tu slychac najwyrazniej

miedzy 10 a 17 sekunda filmu

www.youtube.com/watch?v=LNXIIZkJepk&feature=youtu.be

Edytowane przez 100adasko

Opublikowano

Patrząc na rocznik auta i słuchając, obstawiam łańcuszkowy napęd wałków wyrównoważających i pompy olejowej :naughty:

Więcej info o problemie masz tutaj:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/46803-b7-blb-swap-uszkodzonego-silnika-blb-na-bkd/

i tutaj:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/78562-all-b7-likwidacja-walkow-wyrownowazajacych-z-silnika-20-tdi-czyli-swap-pompy-oleju/

A tutaj masz zdjęcia , jak wygląda zużyty napęd :

http://vwszrot.pl/index.php/archives/53

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano

A tutaj masz zdjęcia , jak wygląda zużyty napęd :



Niemiecka precyzja - Volkswagen Passat
żeby tak zęby zmieliło to napinacz musial pęknąć nie ma innej mozliwosci :)

obstawiam łańcuszkowy napęd wałków wyrównoważających i pompy olejowej
jest to prawdopodobne i ostatni dzwonek przed oil pressure :kwasny:
Opublikowano
  • Autor

Rozumiem ze to pilne.... Jadę do mechanika dam znać co zdjagnozowal.

No i jestem pojechałem do mechanika szkota znawcy tdi Do przejechania do niego mialem 40 km i po dojechaniu silnik ciuchutko pomrukuje obejrzal Go dokladnie przejechal się sprawdzil jak odpala jak drga podczas luzu i podczas gaszenia i stwierdził ze nie widzi nieprawidlowosci powiedzial ze 2.0 tdi tak ma ze jestem przewrazliwiony ze nie powinienem jezdzic na 3 biegu poniżej 1500 obrotów i ze jadąc tylko do pracy okolo 10 km silnik ciagle jest nie wpelni dogrzany że nic się nie dzieje. Sam nie wiem co o tym myslec

Opublikowano

Czyli co, przejechałeś 40 km i się samo naprawiło ? :kox:

Jak dobrze pamiętam, to napinacz tego łańcuszka jest hydrauliczny, sterowany ciśnieniem oleju, może coś szwankuje i nie zawsze napina ?

Znalazłem takie zdjęcie w necie, to chyba to ustrojstwo :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9e8098ff5c5c272a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9e8098ff5c5c272a.html

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano
  • Autor

Ja nie wiem dlatego radzę sie mądrzejszych i obeznanych z tematem. Jak mówiłem to moj pierwszy diesel.

Opublikowano

Jak ten hałas się będzie co jakiś czas pojawiał , to według mnie na bank jest problem z napinaczem łańcuszka napędu wałków wyrównoważających :naughty:

Opublikowano

Jeżeli opis przedmiotu jest precyzyjny i zgodny z prawdą to tak, powinien załatwić sprawę napędu wałków wyrównoważających.

Jest to produkt ori VW, czy nie ?

Opublikowano
  • Autor

Nie jestem pewien ale jest dostepny tutaj w UK i montowany z roczna gwarancją bez limitu km.

Myślisz ze powinienem wymienić juz teraz??? Trochę ciezko z kasa wolalbym po świętach...

Opublikowano

ale nie wiadomo w jakim stanie jest gniazdo wałka...

Opublikowano
  • Autor

Wiem też o tym myślałem wymiana imbusu bez wymiany gniazda zda egzamin tylko na krótką mete :-S

Czy myślicie ze muszę działać natychmiast czy mogę jeszcze z miesiąc poczekać?

Opublikowano

Jaki przebieg ma motorek? Z ktorej czesci uk jestes?

Opublikowano
  • Autor

89000 tys mil to jest 145000 km jestem z glasgow znasz kogos kto moze to tutaj zrobic?


89000 tys mil to jest 145000 km jestem z glasgow znasz kogos kto moze to tutaj zrobic?

wlasnie przyszla mi gwarancja od dilera ciekawe czy mogli by wymienic pompe na gwarancj???

Opublikowano

Wymieniaja bez problemu jak masz grwarancje dealera, troche za wczesnie przy takim przebiegu na pompe,niestety z twoich rejonow nie znam nikogo

Opublikowano
  • Autor

Wymieniaja bez problemu jak masz grwarancje dealera, troche za wczesnie przy takim przebiegu na pompe,niestety z twoich rejonow nie znam nikogo

Korzystales z gwarancj Warrantywise level gold? Taką mam na moje audi na okres jeszcze dwóch miesięcy.Mam jeszcze jedno pytanie jakie stację paliw polecasz w UK?

Opublikowano

Korzystalem z MVM mialem na 6 miesiecy przy zakupie auta bez problemu placili , paliwko tylko BP ultimate

Napisz na priv tel to pogadamy

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam korzystajac z gwarancji wstawilem samochod do serwisu Audi diagnoza: USZKODZONY KOMPRESOR KLIMATYZACJI

korzystajac ze to gwarancja wymienilem na nowy orginalny oczywiscie czyszczenie i odgrzybianie wliczone w koszty .Koszt przerazajacy rachunek opiewa na 1084 pounds. Moja wplata 446 pounds z tego 351 zostanie mi zwrócone w postaci czeku .A teraz najwazniejsze HALAS USTAL JEST CICHUTKO :) Zatem jesli uslyszysz podejrzane halasy wlacz klimatyzacje jesli ustepuja po wlaczeniu wiesz gdzie szukac ;)

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.