Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przeróbka tłumika motocyklowego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Szukam kogoś, kto przerobił by mój tłumik w Yamaszce TDR 125 na przelotowy.

Może jest ktoś na forum kto bawi się w takie rzeczy.

Wiem, że to 125-tka, więc cudów nie będzie, ale trochę więcej basu i głośności by się jej przydało. Teraz jest zamontowany tłumik fabryczny.

Opublikowano

Pod Warszawą jest majster znany na wielu forach: EDZIO > EDHAUST

Opublikowano

ja latałem bez tej ostatniej puszki i słychać było z daleka że jadę :P ,brat mój ma założony jakiś tłumik końcowy chyba od skutera w dt 80 wiem że jakiejś firmy co specjalizuje się w tuningu motocykli i fajnie to pierdzi

Opublikowano
  • Autor

Pod Warszawą jest majster znany na wielu forach: EDZIO > EDHAUST

MAT 1000 a tutaj u nas na forum jest ten gościu bo nick EDZIO występuje kilka razy i nie wiem do kogo pisać..

Opublikowano

Dźwięk nie jest najważniejszy w motocyklu.

Dawno temu minęły czasy szpanowania takim pojazdem bo ich było mało.

Co ci da że będzie głośniejszy ?

Czy tylko decybele są twoim priorytetem ???

Zdemontuj całkiem tłumik, zrób wolny wydech.

Tylko co to da ???

Im głośniej tym będziesz bardziej cool ???

Opublikowano

Pod Warszawą jest majster znany na wielu forach: EDZIO > EDHAUST

MAT 1000 a tutaj u nas na forum jest ten gościu bo nick EDZIO występuje kilka razy i nie wiem do kogo pisać..

Raczej wątpię by był na forum. Tutaj masz namiary: https://pl-pl.facebook.com/pages/edhaust/220305788030250

Opublikowano
  • Autor

Dźwięk nie jest najważniejszy w motocyklu.

Dawno temu minęły czasy szpanowania takim pojazdem bo ich było mało.

Co ci da że będzie głośniejszy ?

Czy tylko decybele są twoim priorytetem ???

Zdemontuj całkiem tłumik, zrób wolny wydech.

Tylko co to da ???

Im głośniej tym będziesz bardziej cool ???

Nie chce zeby mnie bylo slychac z daleka tylko zeby dźwięk był bardziej basowy. Zapytałem się o kogoś kto zrobi mi to profesjonalnie, swoje komentarze na temat tego czy jest to potrzebne zachowaj dla siebie.

Opublikowano

Czyżby uraził cię mój post ???

A myślałem że przekonam cię do tego byś nie kombinował.

Opublikowano
  • Autor

Czyżby uraził cię mój post ???

A myślałem że przekonam cię do tego byś nie kombinował.

Nie uraził, tylko myślisz, że każda przeróbka to tzw wiejski tuning. Nie do każdego motocykla pasuje przeróbka tłumika na głośniejszy. Ja będąc na zjazdach widziałem kilka naprawde fajnie przerobionych tłumików dawały super dźwięk. jeśli chciałbym zrobić "wyjca" to zdjął bym całkiem tłumik i dało by taki sam efekt.

Opublikowano

nie wyobrażam sobie jazdy bez tego zawijasa co idzie bezpośrednio od cylindra,na pewno nie odważył bym się tego zdemontować,chodziło mi o samą końcówkę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.