Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 AFN+ by mapper

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

gtb2056vl z xc 70 chyba. Na razie taki pomysł a może wyjdzie zupełnie coś innego.

Opublikowano

aey jest taki sam jak 38e

Na 100% jeśli jest oznaczony 28E :)

Miałem kilka 28E i 38E i są krzywki identyczne,może bym nawet znalazł fotki dwóch tych wałków.

Znalazłem,proszę.

Ssące

2dw6cn7.jpg

2lwa9u.jpg

2la7o0l.jpg

Wydechowe

2yknar4.jpg

35hfv5c.jpg

13yh2jr.jpg

Po prawej 28E,lewa 38E.

Edytowane przez wodz

Opublikowano
  • Autor

ooo.. dzięki :hi: 28e będzie za 100zł :D zamawiam i zobaczymy co to da.

Opublikowano

Jaka moc aktualnie ?:)

Opublikowano

Jaka moc aktualnie ? :)

Ktoś tu ciekaw mocy a czyta po łebkach temat :)

Strona wcześniej jest nawet wykres wrzucony przez właściciela.

Opublikowano

ooo.. dzięki :hi: 28e będzie za 100zł :D zamawiam i zobaczymy co to da.

Mapp a z jakiej bestii wyrwe ten wałek???

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wałek aey siędział np w polo ibizia caddy golf. Wałek już mam dawno założony, jeździ fajnie ale na hamownie na razie nie pojadę bo głowica do roboty (puszcza ciśnienie w układ chłodzenia) Teraz zbieram graty na remont :)

Opublikowano

Tez zastanawiam się czy podczas wymiany rozrządu nie zrzucił czapki i zawieść specom na sprawdzenie i wymianę gumek.

Ale wpierw zmierzymy cisnienia.

Nie wiesz czy czasem gość ma jeszcze takowy wałek??

Opublikowano
  • Autor

Pewnie już nie. Wyslij zapytanie do każdego ca ma silnik lub głowice aey na allegro lub olx, ktoś na pewno sprzeda sam wałek.

Opublikowano

A powiedz jest duza roznica??

Opublikowano
  • Autor

Moje odczucia są takie:

-Przy schodzeniu z obrotów na przelotowym wydechu dużo mniej buczy z komina

- Spalanie troszkę spadło

- Delikatnie lepsza reakcja na gaz i troszkę więcej mocy, ale ile to nie wiem bo z wydmuchaną uszczelką nie ma co jechać na pomiar a po remoncie głowicy to i tak pewnie wyjdzie co innego.

Alle jak za 100 są wałki to mod jak najbardziej na +

Opublikowano

Mapp a wałek podchodzi p&p ???

Opublikowano
  • Autor

Tak bez problemu, nie trzeba uszczelki podcinać. I trochę inaczej silnik chodzi, tak trochę bardziej klekocze, twardziej pracuje.

Opublikowano

Tak bez problemu, nie trzeba uszczelki podcinać. I trochę inaczej silnik chodzi, tak trochę bardziej klekocze, twardziej pracuje.

Dokładnie jest jak piszesz :)

Mam wałki 38E i 28E do pogonienia,ile Wam trzeba? Tylko zaznaczam od razu że do odbioru lub wysyłki będą w lipcu.

Pozdrawiam

Opublikowano

wodzu ile za 28E?

Opublikowano

Tak bez problemu, nie trzeba uszczelki podcinać. I trochę inaczej silnik chodzi, tak trochę bardziej klekocze, twardziej pracuje.

Dokładnie jest jak piszesz :)

Mam wałki 38E i 28E do pogonienia,ile Wam trzeba? Tylko zaznaczam od razu że do odbioru lub wysyłki będą w lipcu.

Pozdrawiam

Wsio zależy po wiele masz bo na czasie mi nie zależy :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sory za balagan w temacie ale ktory jest lepszy, 038 czy 028? Aktualnie mam u siebie 38 ale rozrzad juz za pasem wiec moze zmienie jak 28 okaze sie lepsza :)

Opublikowano
  • Autor

Wałek jest ten sam, 28e nie ma napędu do vacupompy.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

AAZ jest inny szukaj AEY.


Nareszcie się robi głowica. Padła uszczelka pompowało ciśnienie w układ chłodzenia. Po zdjęciu okazało się że zaworów niema. Także dostała wszystkie nowe zawory, prowadnice, uszczelniacze i planowanie komplet uszczelek,nowe śruby i nową hydraulikę. Wyczyściłem też geometrię w BRD ponoć się nie zapieka a u mnie się haczyła + mały porting wlotu w turbo i kolektorze wydechowym.

6bdd543b8163556amed.jpg

a75c003537aabd2cmed.jpg

0d8af1d322fed1b9med.jpg

bc878733aff0c6bcmed.jpg

e3d3632869b8d9dbmed.jpg

7b7fde216afb6e89med.jpg

d2faee3a38238e26med.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.