Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 AFN+ by mapper


mapper

Rekomendowane odpowiedzi

No mi chacza czasem biegi dlatego.

Pewnie od nowosci nic nie bylo tykane.

Bralem ravenola.Podesle Ci linka.

Wchodzi 2,4l wiec 3L potrzeba.

Ja z kuponem na alle dalem 120z.kw takze koszt nie przesadzony.

Wiesz jak bedzie dymil konkret to poszukam suszarki juz nawet wiem czego szukac.

Czasem tez mi zaluzje staja deba ale nauczylem juz moja jezdzic wiec nie ma tragedii.

Oslone mam nowke bo kupilem na zime takze nie powinno byc klopotow w sumie najglupszy zakup jaki mozna zrobic:-D

Teraz powiedz jak to jest masz podstawke i w nia wpinasz kosc czy lutujesz co raz???

U mnie po kablu wiec wsio na szybko polecialo przez tel dostalem instruktarz.

Pochwal sie jak dostaniesz wykresik:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombiak bez relingów robi robotę, jeszcze hak usunąć ;)

Hak musi być, przez zimę przewiózł kilka ton węgla, wożę dużo materiałów na budowę, także na pewno zostaje bo to zarabia na siebie.

Mi ciach zrobił podstawki także zmieniam kości. teraz na tych muszę zrobić komplet logów i jeszcze jedna korekta będzie dopiero wtedy odwiedzę hamulcownie.

Wie ktoś czy ta suszarka pasi do afn?

http://olx.pl/oferta/turbina-turbosprezarka-gtb2260vzk-tuning-1-9-tdi-promocja-CID5-IDeRLrb.html#6f2dccb0ad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawy byłem :) Podoba mi się taka zabawka ale misi czekać do wakacji

Popołudniowe mody

3984561a9a14ae4egen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej dymu, na razie nie widzę wcale, a moc to zobaczymy jak będzie dostrojony na igłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szto czekam na koniec ale jak znam sutuacje to bedziesz happy;-)

Jak kiedys wyjmiesz puche po filtrze na wierzch to zauwaz czy nie wyciera sie kolo tych dolnych kolkow.

Dzis zauwazylem ze jak latala to sie powycierala wiec musi byc na stale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas na remont wnętrza. bo smród brud i komuna :grin: Lało wodą do środka z pod obudowy filtra kabinowego, podłoga pasażera pływała, odpadła podsufitka o fotele po roku jazdy na roboczo już nie do umycia, Podsufitka wyleciała, podłoga też, przymiarka foteli z saaba 9-5 ( miałem i najlepiej mi się w nich jeździło) także muszą być :) kierowcy już wspawany pasażera niebawem, zostanie tylko zrobić instalacje do podgrzewania. tylne dolne siedzisko już wleciało został tylko problem z oparciem. Zamontowałem jeszcze gajger od temperatury oleju.

d332becd9f83cf44gen.jpg

d245473995675a2dgen.jpg

c8a87e42b337ac38gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ogarnia Ci twój boost gajger wartości doładowania? Bo mój (taki sam) zaczął przekłamywać o 0,2 bara i zastanawiam się czy grzebiąc w tym mechanizmie da się jakoś go wykaliborować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazywał źle było ok -0.2 trzeba go rozebrać i ustawić wskazówkę na 0. turbo teraz dmucha mi 1.7 i tyle samo pokazuje wiec jest ok tylko do ok 0.5 bar delikatnie drży mi wskazówka, nie wiem czemu ale to nie przeszkadza.

Edytowane przez mapper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazywał źle było ok -0.2 trzeba go rozebrać i ustawić wskazówkę na 0. turbo teraz dmucha mi 1.7 i tyle samo pokazuje wiec jest ok tylko do ok 0.5 bar delikatnie drży mi wskazówka, nie wiem czemu ale to nie przeszkadza.

masz podpięty ten trójnik który był w zestawie? Ja jak zapiąłem bez trójnika to też drżała, a przez trójnik nie drży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam. a w tym trójniku jest jakaż zwężka?

tak jest tam jakiś pierdolnik w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze dzialas pelna para.

Az milo popatrzec.

Edytowane przez wesz82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziś wjechał gwint raceland zamiast kitu supersporta. I oczywiście znalazł się 1 wahacz do wymiany. Zestaw na zime 16.

Jak się sprawował ten zawias? Twardy? Przejrzałem cały temat, sporo roboty włożyłeś w autko, ogólnie :good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raceland? spoko gwint, byłem zadowolony, miałem prawie nówkę, jedyny problem to że po zimie regulacja porządnie stała. Później poszło do innej a4 i jeździ do dziś.


Fotele przód ogarnięte, dołożona wiązka z grzaniem. Oklejony czarnym materiałem sufit i przednie słupki, nawet wyszło jak z fabryki :D

ed12d8702843f42bgen.jpg

66885180277982c5gen.jpg

6a5eddfdff6b2c87gen.jpg

Teraz czas na większe heble..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze plastiki do ogarnięcia ;) z fotelami to zaszalałeś :thumbup1:

podrzuć mi na PW gdzie kupowałeś materiał bo czarne słupki dostać to jakaś masakra, oczywiście w rozsądnych piniądzać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sam03-tkanina-samochodowa-na-podsufitke-i5946585302.html

kupiłem 3 metry zeszło 2 z groszem na sufit i słupki, do tego 2 puszki kleju w sprayu po 500ml miałem jakiś ixell ze znaczkiem renault. Oklejanie bardzo proste także jak odchodzi podsufitka to polecam, niedrogo a sufit jak nowy.

Plastiki jak gdzieś znajdę to zmienię na czarne.


Wleciały felgi 19 z nowymi oponkami przód 225/35 tył 235/35, jeszcze trochę dystansu, skręcić w dół w wolnej chwili. Zmieniony olej w skrzyni, Naprawiona klima (opaska od fmic zrobiła dziurę w osuszaczu)

eb85a6aa8ff22985gen.jpg
68b8af980d1e4bdfgen.jpg
fcd2cc3ba0bd61aegen.jpg
5e87444908b9624cgen.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie siadły te 19 :decayed: ogólnie co raz bardziej widzi mi się avant bez relingów :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...