Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prosba PILNE do ty co moga podlaczyc vag u siebie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

potrzebuje abyscie zobaczyli u siebie ile pokazuje przeplywomierz u was na wolnych obrotach na vagu , grupa juz nie pamietam 001 albo 003

Opublikowano

jeśli ci się aż tak nie pali to jutro około 19-20 mogę ci sprawdzić jak to jest u mnie w 1.6 ANA

Opublikowano
  • Autor

mysle ze wskazanie przepływomierza na jalowym w kazdym 1.6 bedzie zblizone

Opublikowano

tak mi się wydaje silniki mamy z podobnego rocznika ja u siebie mam całkowicie elektroniczna przepustnicę nie wiem czy ty też

Opublikowano
  • Autor

Tak tez mam DBW

Opublikowano

no to wychodziło by na to że mam prawie te same silniki wiec i wskazania powinny być takie same jutro około 19- 20 będę miał wolna chwilę i laptopa przy sobie to podłączę i zrobie ci fotki z tych dwóch kanałow które podałeś to sobie zobaczysz jakie wskazania przy jakich obrotach na jałowych są

Opublikowano
  • Autor

dzieki, nie pamietam teraz w której grupie jest maf ale mówie chyba 001 albo 003, generalnie poznasz, ostatnie okienko powinno wskazywac w g/s

Opublikowano

spoko ogarnę jakoś ten temat

Opublikowano

U mnie pokazuje od 141 do 151 mg/str

Opublikowano
  • Autor

Musi byc podane w g/s

Opublikowano
  • Autor

W logach masz nawet 3,75 i dziekuje

U mnie pokazuje 6-7 prawdopodobnie przez otwarty nom stop egr i wali mi spaliny do przepustnicy a efekt możecie zobaczyć w moim ostatnim temacie

Opublikowano

jakbyś miał otwarty EGR to przepływ jest rzędu 2g/s albo mniej, EGR jest za przepływką wpinany

Opublikowano
  • Autor

Wiem ze za jest ale innego pomysłu jak jego otwarcie nie mam juz chyba ze przeplywka zdechnieta

Opublikowano

odepnij ją i zobacz jaka będzie reakcja

Opublikowano
  • Autor

Żadna

Generalnie tak sobie myśle ze spaliny idące non stop do przepustnicy powodują cos w rodzaju podcisnienia i silnik zasysa wiecej powietrza niz powinien i tak to przeplywka czyta , mieszanka totalnie c**jowa i zdycha . Pierwsze odpalenie wali od strzała bo nie ma jeszcze spalin ale rzuca dugie odpalenie i masakra bo juz chyba w c**j spalin w dolocie tak to tłumacze

Opublikowano

Lambda sprawna?

Logi przeplywki dynamiczne byly robione? Skoro po odpieciu przeplywki zadnej roznicy to chyba cos z nia nie tak bo silnik powinien na sekunde przynajmniej zmiecic charakterystyke pracy np. Spadajece obroty itp.

Reset ECU robiony po przez odpiecie przewodiw od aku?

Edytowane przez neoxpl

Opublikowano
  • Autor

Pisze z telefonu na szybko

Zobacz w moj temat o tym z nie chce odpalić

Przy takim tlepaniu silnika nie wyczujesz czy odpiecie przeplywki cos daje

Poczytajcie moj temat tam cała historia jest opisana

Opublikowano

Ja dzisiaj sprawdze jak jest u mnie ale jedno mam pewne jak odpinam przeplywke podczas pracy silnika to nie ma żadnej zmiany

Opublikowano

żeby EGR wykluczyć to zaślep go blaszką z puszki po piwie lub czymś podobnym

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.