Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prosba PILNE do ty co moga podlaczyc vag u siebie


bediks

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje abyscie zobaczyli u siebie ile pokazuje przeplywomierz u was na wolnych obrotach na vagu , grupa juz nie pamietam 001 albo 003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi się wydaje silniki mamy z podobnego rocznika ja u siebie mam całkowicie elektroniczna przepustnicę nie wiem czy ty też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wychodziło by na to że mam prawie te same silniki wiec i wskazania powinny być takie same jutro około 19- 20 będę miał wolna chwilę i laptopa przy sobie to podłączę i zrobie ci fotki z tych dwóch kanałow które podałeś to sobie zobaczysz jakie wskazania przy jakich obrotach na jałowych są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, nie pamietam teraz w której grupie jest maf ale mówie chyba 001 albo 003, generalnie poznasz, ostatnie okienko powinno wskazywac w g/s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://vaglog.pl/log_188790.html

http://vaglog.pl/log_188791.html

http://vaglog.pl/log_188792.html

4.65 g/s

880 obrotow

Edytowane przez neoxpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W logach masz nawet 3,75 i dziekuje

U mnie pokazuje 6-7 prawdopodobnie przez otwarty nom stop egr i wali mi spaliny do przepustnicy a efekt możecie zobaczyć w moim ostatnim temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś miał otwarty EGR to przepływ jest rzędu 2g/s albo mniej, EGR jest za przepływką wpinany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze za jest ale innego pomysłu jak jego otwarcie nie mam juz chyba ze przeplywka zdechnieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna

Generalnie tak sobie myśle ze spaliny idące non stop do przepustnicy powodują cos w rodzaju podcisnienia i silnik zasysa wiecej powietrza niz powinien i tak to przeplywka czyta , mieszanka totalnie c**jowa i zdycha . Pierwsze odpalenie wali od strzała bo nie ma jeszcze spalin ale rzuca dugie odpalenie i masakra bo juz chyba w c**j spalin w dolocie tak to tłumacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lambda sprawna?

Logi przeplywki dynamiczne byly robione? Skoro po odpieciu przeplywki zadnej roznicy to chyba cos z nia nie tak bo silnik powinien na sekunde przynajmniej zmiecic charakterystyke pracy np. Spadajece obroty itp.

Reset ECU robiony po przez odpiecie przewodiw od aku?

Edytowane przez neoxpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze z telefonu na szybko

Zobacz w moj temat o tym z nie chce odpalić

Przy takim tlepaniu silnika nie wyczujesz czy odpiecie przeplywki cos daje

Poczytajcie moj temat tam cała historia jest opisana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj sprawdze jak jest u mnie ale jedno mam pewne jak odpinam przeplywke podczas pracy silnika to nie ma żadnej zmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...