Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5 ADR] 1.8 pierwsza audi, pierwsze auto EDIT: nowe zdjecia! NOWE PROBLEMY wlatuje gwint

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

przedstawiam wam moją skromną audi, jest to 95r 1.8 ADR

z luksusów posiada klimatyzacje i 2x elektryczne szyby, wiecej mi nie potrzeba, ale z czasem na pewno cos dojdzie :)

autko zakupiłem w tym roku przed wakacjami, okazało sie że była to totalna KLAPA

bardzo zaniedbany samochod, lampy wymienione na poliftowe, dawajace zero swiatła na drodze, bez dekli, pospawane, i na skrętki

jednakże to nie był jedyny mankament tego auta, pompka paliwa była do wymiany, pompa wspomagania, i drążek kierowniczy puka

Aktualnie został mi do zrobienia drążek kierowniczy.

co zostało zrobione:

-sprężyny przód czerwone H&R

-Alufelgi Ronal R40 18'

-wczesniej cos kombinowane z tłumikiem, moze brak katalizatora, troszke dziwnie ryczy na 2tys.

-dekory drewniane (zawsze to lubiłem, rzecz gustu)

-pomalowany grill

z mechaniki zrobione to co jej dolegało. teraz upieram sie jeszcze z IMMO

narazie jedno zdjecie, na dniach wstawie wiecej razem z modami

do zrobienia:

-żółte halogeny

-dymione szyby

-welurowe fotele

-tłumik, dwururka

-grill s4

-lampy przód USA

-lampy tył po-lift

-progi s4, Bądź jakiekolwiek inne ori, bo te jakies powyginane

-tył posadzić troszke niżej

-prawe lusterko z anglika

-cupra style z przodu

w tle golfik kolegi.

EDIT.

w audi własnie padło zawieszenie, auto pływa na zakretach, amortyzatory tył skaczą jak (cenzura) a z przodu po prawej stronie cos wali w kielich na dziurach, badz jak mocno skrece kierownice i jade, i amortyzator rowniez skaczący, jakby tego było mało, wąż od powrotu plynu wspomagania, tam przy chlodnicy wylecial, doslownie go wywalilo i caly plyn wyciekl, pompa sie zatarla, az piszczy na wolnych.

no ale... nie poddaje sie, z racji tego iz mam dopiero 18lat, jeszcze sie ucze wiec z kasa u mnie krucho, to co zarobilem dostane w tym tygodniu.

wlatuje gwint, ponieważ tył auta i tak stał za wysoko, nowa pompa wspomagania, i dopiero na kanale bede wiedział co tam z przodu puka, a raczej który wahacz :P

dodaje nowe zdjecia.

nie wiem czy tu moge, ale mam do sprzedania nowa pompe wspomagania, jak wiecie sa 2, dluga i krotka, ja kupilem krotka, a sam mam dluga, moj blad, amatorszczak :grin:x6DY9v.jpg

cRGTw0.jpg

Oxr9VX.jpg

M3KC86.jpg

10678650_776293819093601_747986123476677

Edytowane przez eurotrack

Opublikowano

ciekawie się prezentuje, czekam na więcej fot :)

Opublikowano
  • Autor

foty sa, ciekawie wyglada, ale do ideału jej dużo brakuje :)

Opublikowano

ładne koło w niej masz powodzenia w modach

Opublikowano

ładnie sie prezentuje na tym kole

Opublikowano
  • Autor

koła sam malowalem, byly zwyczajne szaraki, a do zielonego pasuje mi tylko złoty :P

Opublikowano

Kolor felg dobrałeś genialnie.podoba mi się..powoli a do celu..

Opublikowano

:kox: Kolor felg ma jakąś kokretną nazwę?

Edytowane przez hiszpan123

Opublikowano
  • Autor

Złoty, 24 karaty :P

Opublikowano

czym i jak malowałeś felgi? :)

Opublikowano
  • Autor

sam sprayem, lakier wbil mi lakiernik

Opublikowano

dobrze się dzieje :)
ładnie się prezenci

walcz dalej pooowodzenia :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

walcze, ale niestety narazie z mechaniką :P ale jestem coraz bliżej :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.