Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pasy bezpieczeństwa


Kierzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno zakupiłem autko i mam parę pytań, mianowicie czy b8 ma sygnał nie zapietych pasów bezpieczeństwa? Ponieważ, mam problem z pasem pasażera z przodu, ciężko go wyciągnąć'' trzeba go ciągnąc pod odpowiednim katem, raz wyjdzie ok raz trzeba kabinowac. I nie zapinany go, rzadna kontrolka nie świeci, sygnału głosowego nie ma '' nawet jak kierowca nie zapnie'' i na kompie nie ma błędów :-) w Aso chcą 1100zł za wymianę pasa... Czy ktoś może mi pomóc???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem go przez serwis wiec raczej jest pewny:-) każda usterka w aucie oznacza dzwona ? Myślę, że to może być sprawa mechanicznego blokowania się pasa, kiedyś słyszałem ,że SA tam jakieś zapatki.... Komp błędu nie widzi....

Edytowane przez Kierzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbierz tapiecrke i sprawdz dla pewności .

mój zanajomek tez kupił pewny egzemplarz z salonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebrałem... i złożyłem, nic nie widać wszystko zabudowane plastikowymi osłonkami i są 2 przewody z kostami, wycykalem, żebyżeby nie narobić większego ambarasu:-) jak wtedy chodziły po chwili to teraz zablokowały się na amen Konieczna wymiana!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebrałem... i złożyłem, nic nie widać wszystko zabudowane plastikowymi osłonkami i są 2 przewody z kostami, wycykalem, żebyżeby nie narobić większego ambarasu:-) jak wtedy chodziły po chwili to teraz zablokowały się na amen Konieczna wymiana!

Nigdy nie słyszałem żeby sprawne (czyt: bezwypadkowe) pasy same od siebie się zacinały :wink:

Auto nie musiało przejść dużego dzwona żeby pasy odpaliły. Wystarczy dobre hamowanie i naprawdę niewinna stłuczka :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...