Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Srebrzynka B7


Vanzz3

Rekomendowane odpowiedzi

Troszke mnie tutaj nie bylo. Mianowicie problem z wycieraczkami rozwiązany bez zadnych kosztów.. Tak jakby wycieraczki sie same przedstawiły, odkrecilem wycieraczki i je przelozylem. Jak narazie juz zrobione mam 4000km i bez zadnych problemow mimo, ze to multitronic ;) mam jeszcze takie jedno pytanko.. Przepalila mi sie żarówka od świateł mijania.. To dobry moment, aby zainwestować w jakies dobre żarówki, polecacie cos? Osram, philips? Zalezy mi aby byla jasna poświata biala(zimna).

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke mnie tutaj nie bylo. Mianowicie problem z wycieraczkami rozwiązany bez zadnych kosztów.. Tak jakby wycieraczki sie same przedstawiły, odkrecilem wycieraczki i je przelozylem. Jak narazie juz zrobione mam 4000km i bez zadnych problemow mimo, ze to multitronic ;) mam jeszcze takie jedno pytanko.. Przepalila mi sie żarówka od świateł mijania.. To dobry moment, aby zainwestować w jakies dobre żarówki, polecacie cos? Osram, philips? Zalezy mi aby byla jasna poświata biala(zimna).

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Osram H7 Night Breaker Unlimited
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety.. Bylem zmuszony kupic żarówki jakie byly w norauto.. Zatrzymali mnie wczoraj i dali ultimatum... Albo jade w tym momencie na stacje i kupuje żarówkę, albo mandat.. Niestety nie mialem zadnej zapasowej. Kupilem philipsy ksenon night vision ultra czy jakos tak. Super świeca. Moze to nie taki efekt ktory oczekiwałem, ale jestem zadowolony.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...