Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALL] Relingi


Darkiew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio kupiłem A4 avanta i nie mam relingow na dachu.Mam pytanie czy ktos kiedys montował relingi i czy jest to mozliwe, chodzi mi czy po sciagnieciu tapicerki sa miejsca na relingi ? Pozdrawiam

tak mozna zamontowac ...

nawet ktos z forumowiczów to robil ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da rade i tak jak Hugo napisał otwory czekają lecz najwięcej zabawy jest z tapicerką, mozna ją szybko uszkodzić, szczególnie plastyki są podatne na pęknięcia jeżeli nieumiejętnie sie do tego zabieżesz, powoli ale mi się udało. Radzę się nie spieszyć i nie szarpać, nic na siłę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzieki za odpowiedz , szukam relingow mysle ze od B4 beda pasowac bo wygladaja tak samo .

moim zdaniem pasować będą tylko od B5 96-01 innych nie podpasujesz, różnice niewielkie ale otworów nie przesuniesz.. chyba że na auto po dachowaniu to zawsze coś naciągnąć się da :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. jeszcze jedno pytanie co do relingów, czy pościągnięciu tapicerki nie uszkadzając jej:) czy dokładnie widać miejsca gdzie trzeba wiercić i i czy są tam jakieś wzmocnienia.

[ Komentarz dodany przez: zdeniu: 11-02-2007, 19:12 ]

witam Cię kolego i zapraszam do działu Newbie oraz do zapoznania się z regulaminem forum, w przeciwnym razie posty będą usuwane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh spoko ja mam ale jeszcze z nich nie korzystałem. Bagażnik dachowy to i normalny przypasuje więc nie masz co się smucić ich brakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...