Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN]temat poruszany wiele razy Buczy( przy skreniu) ale tylko na ciepym


Halskii

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie, z takimi objawami, powiedzieli ze pompa wspomagania do wymiany. Na razie wymieniłem olej i jest dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A buczy pompa czy to rezonans w wężu??? Ja tak miałem jak zmieniłem wąż na nieori. Założyłem ori z rozbiurki i jest git. Najlepiej na postoju jedna osoba niech skręca a Ty obsłuc**j i najlepiej złap dłonią za węża tuż przy maglu - jak mocno drży to obstawiam na wąż! A nie zmieniałeś czasem węża albo nie dorabiałeś w firmie zajmującej się hydrauliką??? Sprawdź czy wąż jest orginalny. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten waz od przekladni kier. do pompy?? masz moze schemat[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 10:25_________________________________________________nieiwem moze mam cos z uszami !! ale dla zartu dolalem oleju pod sam korek jak tu kiedys nietorzy wspominali i efekt buczena zmniejszyl sie o jakies 70% juz przy nagrzanym silniku, zobaczye jak bedzie sie dalej zachowywal , ale normalnie nie che mi sie wierzyc ze taka czynnosc mialaby tu znaczenie ... :mysli::no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. odkrec korek od zbiorniczka i zobacz na wlaczonym silniku czy plyn przeplywa spokojnie czy zachowuje sie jak gotujaca woda. jak to drugie to pewnie masz wysuniete sitko w zbiorniczku ktore lagodzi przeplyw plynu i za razem powoduje ze uklad nie lapie powietrza. ja tak jezdzilem przez prawie 4 miechy, mechanicy chcieli wymieniac mi magiel, pompe i weze, jednym slowem prawie caly uklad. poszukalem na forum i mam problem z glowy. pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. odkrec korek od zbiorniczka i zobacz na wlaczonym silniku czy plyn przeplywa spokojnie czy zachowuje sie jak gotujaca woda. jak to drugie to pewnie masz wysuniete sitko w zbiorniczku ktore lagodzi przeplyw plynu i za razem powoduje ze uklad nie lapie powietrza. ja tak jezdzilem przez prawie 4 miechy, mechanicy chcieli wymieniac mi magiel, pompe i weze, jednym slowem prawie caly uklad. poszukalem na forum i mam problem z glowy. pozdrawiam ;)

Dominix23 dokladnie tak jest, sprawdzilem i rzeczywiscie tak jak pisales sitko jest wysuniete a plyn zachowuje sie jak gotujaca woda,, daletgo pewnie po dolaniu plynu uciszylo sie buczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ....wyrzuca sitko bo pompa "gotuje" płyn :wink4: . Wymienic płyn i obserwować co się będzie działo. Ale najwyraźniej to pierwsze oznaki padającej pompy. Przerabiałem to u siebie. Za pierwszym razem wymiana płynu dała spokój na 3 miesiące. Druga na miesiąc. A potem nowa pompka :gwizdanie: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...