Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile zarabiasz ?


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

w kazdym dobrze rozwinietym panstwie pracownik umyslowy zarabia wiecej od pracownika fizycznego.

Otóż to.

Pracuj 4 w gimnazjum a pracuj 16 fizycznie za mniejsze pieniądze... Jest różnica?

Studiuj kilka lat, dokształcaj przez kilka kolejnych, użeraj z typami z ADHD i ich rodzicami o podobnym myśleniu do Twojego i zarabiaj przez pierwsze lata mniej niż 1000zł, a idź do łopaty po podstawówce - jest różnica ?

Dobra, nie ma sensu dalej ciągnąć tematu bo do niczego dobrego nie prowadzi :) Chciałem tylko zobaczyć czy będą właśnie tego typu wypowiedzi co ta pierwsza neevera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy zarabia tyle ile sobie wynegocjował. Nikt nikogo siłą nie zatrudnia i nie ma przymusu pracy więc przestańcie pisać farmazony na temat kto ile zarabia...

Największą porażką jest wynagrodzenie starszych ludzi , najniższe renty to kwoty ok 400pln i bardzo często cała ta kwota idzie na leki. To jest porażka. Ludzie pracowali kilkadziesiąt lat a dzisiaj są żebrakami... Tylko tej grupie społecznej współczuję. Oni nie maja już sił na jakąkolwiek pracę dodatkową choć zaangażowania i werwy mogli by się od niektórych uczyć lekarze , nauczyciele i reszta "pokrzywdzonych"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy zarabia tyle ile sobie wynegocjował. Nikt nikogo siłą nie zatrudnia i nie ma przymusu pracy [...]

No i niech to będzie krótkie podsumowanie dyskusji hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy zarabia tyle ile sobie wynegocjował. Nikt nikogo siłą nie zatrudnia i nie ma przymusu pracy [...]

ja sie akurat z tym nie zgadzam.

pewnie ze pracodawca do pracy zmusic nie moze ale za to samo zycie to robi!!!

jesli ktos ma rodzine, dom i rachunki do oplacenia to nie jest panem wlasnego losu i nie robi to na co ma ochote. farmazony to jest pisanie o tym ze nikt nie pracuje z przymusu. jesli chodzi o mnie to jakos praca to nie jest moje hobby.[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 23:31_________________________________________________i jesli wynagrodzenie zalezaloby od negocjacji to by kazdy z nas mial rs8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwila pisales ze kazdy zarabia tyle ile sobie wynegocjowal

no to jeśli nie umiesz kojarzyć faktów i narzekasz to wychodzi na to że albo kiepsko negocjowałeś albo nie masz kompetencji.

nie możesz obwiniać całego świata że nie zarabiasz tyle ile byś chciał bo podobnych przypadków pewnie jest z 6 miliardów.

Nie pasuje wynagrodzenie to szukaj innej lepszej pracy , nie masz pomysłu na życie/prace to spróbuj go znaleść a nie narzekaj.

Też nie mam różowo ale biadolenie nic nie daje , trzeba szukać szczęścia bo żadko kiedy samo przychodzi :wink4:

Mam nadzieję że tutaj się ze mną zgodzisz :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutej tez sie nie zgodze. i nie pisze o sobie. poki co moja wyplata mi odpowida i to bardzo!

bez obrazy ale to chyba Ty malo kojarzysz albo malo widzisz. nie do konca dostrzegasz to co jest w Pl. tylko naprawde prosze - bez obrazy!!!

moze Ty dobrze zarabiasz i moze ja tez. i co z tego? w Polsce jest jeszcz kilka milionow ludzi i rozne sytacje. nie kazdy moze sobie powiedziec nie podoba mi sie to odchodze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście szanuje Twoje zdanie aczkolwiek pozostanę przy stwierdzeniu że każdy jest kowalem swojego losu :wink4:

Ps. Nie zarabiam tyle ile bym chciał bo brakuje mi kompetencji w tym co robię :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście szanuje Twoje zdanie aczkolwiek pozostanę przy stwierdzeniu że każdy jest kowalem swojego losu :wink4:

Ps. Nie zarabiam tyle ile bym chciał bo brakuje mi kompetencji w tym co robię :wink4:

oczywiście że każdy jest kowalem swojego losu, jeśli ktoś jest mądry i chce to może, stare powiedzenie mówi masz chu.. to kombinuj :decayed: nie chce nikogo obrażać, ale popatrz sobie kolego (juras) choćby na osoby pracujące w .... a zreszta nie będe rozpoczynał tego tematu :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale popatrz sobie kolego (juras) choćby na osoby pracujące w .... a zreszta nie będe rozpoczynał tego tematu

kumam i sie zgadzam.

ale pomysl nad kims kto przepracowal ze 20 lat w jakims malym zakladzie na zadupiu. firma upadla albo ja zamknieto ( jak to sie w Pl zdarza) i co teraz?

dom, rodzina, wszystko w tym miejscu i co teraz? ja wiem ze jest Wawa i inne wieksze miasta ale nie kazdy jest mlody i moze robic co tylko chce [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 23:56_________________________________________________

ja mam 100 milionów

do mnie jeszcze nie doszly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...