Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wąż podcisnienia ADR 1.8


rhinbac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Posiadam reduktor tomaseto Alaska i chciałem sie dowiedziec gdzie w ADR sie wpina waz podcisnienia idacy własnie do tego reduktora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przepustnicy idzie przewód podciśnienia do listwy paliwowej, przetnij go w miejscu możliwie bliskim przepustnicy wstaw trójnik i podepnij. Jak coś mogę Ci pstryknąć fotkę jak ja mam to zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wywiercili dziure za przepustnica wkrecili koncowke i tam jest ten waz zalozony :/ czyli nie musieli nic wiercic na to wychodzi ?

Wysłane z mojego Nokia_X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można podłączyć na trójniku ale bezpośrednie podłączenie jest stabilniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Ja u siebie wąż podciśnienia mam podłączony pod kolektor ssący. Najlepsze jest to, że auto ciężko mi odpala na zimnym silniku, ale jak wąż zsunę to niema żadnych problemów. I tak jest tylko jak jeżdżę na gazie. Na bęzynie wszystko jest ok. Co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile instalacja ma ? Prawdopodobnie puszcza gaz podcisnieniem do kolektora przez niesprawny parownik i dlatego samochod ciezko pali po dłuzszym postoju bo poprostu go zalewa gazem. W parowniku jest jakas membrana odpowiedzialna za to i wymienialna, albo nowy parownik zakładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 lat. Może i trzeba wymienić reduktor. O tym nie pomyślałem :eusathink:

Edytowane przez piotrzaba5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badz go regenerować, jest jakis zestaw naprawczy do tego, bo głownie chodzi o membrane sie w nim znajdujaca. Trzeba rady dobrego gazownika jak koszt wymiany nie bedzie duzo wyzszy od regeneracji to nie ma sie nad czym zastanawiac tylko inwestowac w nowy ;) Samemu idzie go zregenerowac jest duzo o tym w internecie wystarczy poszukac.

Edytowane przez rhinbac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem swój papier od instalacji gazowej i według papieru mam BRC GENIUS SEQENT. Sprawdzałem na allegro i tych typów jest od ciula. Gdzie mam popatrzeć jaki mam dokładnie typ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...