Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż tylnego pióra wycieraczki Audi A4 B6 AVANT


rizzle

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Szukałem na forum lecz nie mogłem nic znaleźć na google również. Jeżeli już było to proszę tylko o link do tematu.
Chciałbym ściągnąć pióro tylnej wycieraczki, żeby ją troche podnieść do góry ponieważ rysuje mi klape. Czy mógłby ktoś powiedzieć w jaki sposób wyciągnąć pióro ,aby nic nie uszkodzić ? :)
4847785700_1415552845_thumb.jpg
Czy ten plastik ,który zaznaczyłem w kółko trzeba ściągnąć jeżeli tak to jak? Czy zasada jest ta sama co z przodu ? Ostatnio wymieniałem z przodu pióra na aero. Czyli śruba pod zaślepką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamSzukałem na forum lecz nie mogłem nic znaleźć na google również. Jeżeli już było to proszę tylko o link do tematu.Chciałbym ściągnąć pióro tylnej wycieraczki, żeby ją troche podnieść do góry ponieważ rysuje mi klape. Czy mógłby ktoś powiedzieć w jaki sposób wyciągnąć pióro ,aby nic nie uszkodzić ? :)4847785700_1415552845_thumb.jpgCzy ten plastik ,który zaznaczyłem w kółko trzeba ściągnąć jeżeli tak to jak? Czy zasada jest ta sama co z przodu ? Ostatnio wymieniałem z przodu pióra na aero. Czyli śruba pod zaślepką?

Dokładnie jak napisaleś, zdejmujesz ten plastikowy kaprurek pod ktorym jest dysza spryskiwacza i śruba od ramienia. Przed odkręcaniem śruby psiknij jakims odrdzewiaczem bo czasami nakretka potrfi sie calkiem skutecznie zapiec.

Po odkreceniu zostaje tylko rozruszanie ramienia żeby go zdjac z trzpienia silniczka.

Szukaj pomocy teź w watku o montaźu (swapie) wycieraczki z Q5 do B6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często po dokręcania śruby ramię nadal nie schodzi bo jest zaplecze. Wtedy pomaga ściągacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...