Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak regulacji temperatury nawiewu i pozycji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. Pojawił sie problem który jest denerwujący. Po odpaleniu autka miga cały wyświetlacz klimatroika przez chwile póżniej ustaje. Lecz wgl to nie wszsytko. Nie zmienia mi sie położenie nawiewu. na wyświetlaczu jest strzałka w dół a na nogi nic nie leci tylko na szybe, chcąc soebie ustawić temperature np. na 23 stponie to i tak leci gorące maksymalne . dodam że klima chodzi a nie mogę włączyć tego autka tylko jak trzymam to wtedy cały czas jest na wyświetlaczu. spotkał sie ktoś z taką przyczyną ?

Opublikowano

Klimatronic siadl.a mryga ci wyswietlacz bo przez noc naciagnie wilgoci.

Opublikowano

U mnie też miga wyświetlacz climatronic'a po odpaleniu auta. Również liczę na pomoc.

Edytowane przez BF10

Opublikowano
  • Autor

też masz takie objawy ż enie zmienia sie położenie nawiewu ?

Opublikowano

Do sprawdzenia kostki połączenia klimatronika oraz silniczki klap.

Edytowane przez jacek70

Opublikowano
  • Autor

no właśnie błąd na panelu odczytałem 15.5

15.5 Klapa powietrza, ciagla blokada, zobacz *15.5 (zobacz ponizej)
15.6 Potencjometr silnika klapy powietrza, uszkodzenie


wyciąłem ten panel i odłączyłem na chcile kostki lecz to i tak nic nie dało ;/ cco to może być?


niket nie miał takich objaw ?

Opublikowano

też miałem taki problem musisz zaprogramować go na nowo przez vag https://sites.google.com/site/marcelcybulka/moto/vag/kodowanie-klimatronika-audi-a4-b5 i zadziała tylko pamietaj ze do kazdego klimatronika i silnika jest inny kod

no właśnie błąd na panelu odczytałem 15.5

15.5 Klapa powietrza, ciagla blokada, zobacz *15.5 (zobacz ponizej)
15.6 Potencjometr silnika klapy powietrza, uszkodzenie


wyciąłem ten panel i odłączyłem na chcile kostki lecz to i tak nic nie dało ;/ cco to może być?


niket nie miał takich objaw ?

Opublikowano
  • Autor

więc podłączyłem pod komputer diagnostyczny i nie wykazało żadnych błędów ;/ jest to program kórego używam,. Da sie przeprowadzić na nim programowanie klimatyzacji ?


http://europe.delphi-dso.com/manuals/car/Polish%20DS150E%20NEW%20%20User%20guideV3.0_Polish.pdf

Opublikowano

Ściągnij sobie Vag-Com albo vcds i zrób tym programem wg. instrukcji

Opublikowano

A może zimne luty ?

Opublikowano

Wymontuj schowek abyś mógł zobaczyć czy silniki sterują klapami. Sprawdź czy cięgna są nie zablokowane.

Opublikowano
  • Autor

no rozumiem. ale to chyba nie wpływało by na zmiane temperatury.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.