Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła do jazdy dziennej a włącznik świateł przeciwmgielnych


vapor16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam małe pytanie mam zamontowane światła do jazdy dziennej czy istnieje możliwość podłączenia ich pod włącznik świateł przeciwmgielnych przednich ?Oczywiście nie posiadam takich świateł oryginalnie ale chciałbym mieć takowy włącznik.Chodzi mi tylko o włącznik włącz/wyłącz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że istnieje taka możliwość. Dokładasz wył. podpinasz światełka i masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodznie z rozporzadzeniem swiatla do jazdy dziennej powinny zalaczac sie automatycznie i wylanczac w momencie wlaczenie swiatel mijania pomys czy nie lepiej je poslaczyc w ten sposob .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup dwa przekaźniki. Jeden zasilasz stacyjka, drugi z postojowek lub czegokolwiek co się włącza z postojowkami np podświetlenie licznika. Dajesz przewód od akumulatora + przez styki obu i gdy wlaczasz stacyjke pierwszy przekaźnik włącza dzienne, a gdy wlaczasz postojowki łapie drugi i je wyłącza. Nic więcej nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam właśnie tak już zrobiłem zaraz po odpaleniu auto (tak po 5sek) włączają się światła led i po włączeniu postojówek wyłączają się tylko pasowało by mi zrobić jeszcze wyłącznik gdyż np gdy stoję na włączonym silniku chcę być nie widzialny:D i tak pomyślałem jak by podłączyć je pod włącznik przeciwmgielnych przednich wtedy ten przycisk ładnie się skomponuje i nie bedzię się różnił.Jest taka możliwość?

up


Witam posiadam włącznik halo przednich i są tam 4 kable:

Nr1:Niebieski Nr2:Brązowy Nr3 wolny Nr4: wolny Nr5:zielony Nr6:dwa przewody jeden biały i bialo-żółty.

Ja przy starym właczniku kołyskowym miałem 3 przewody i teraz mam pytanie jak to podłaczyć aby wszystko hulało ?

Edytowane przez vapor16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej będzie jak sprawdzisz probówką lub miernikiem gdzie się pojawia napięcie po załączeniu przycisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...