Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znalezione auto z Forum na złomie POMOCY


zbiks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuję pomocy!!

Znalazłem auto z naszego forum na złomie w miejscowości Brzeźce na śląsku.

Samochód miał z tyłu ramkę naszego klubu którą oczywiście przytuliłem.

Jest to Audi a4 b5 sedan kolor ciemny fiolet żadko spotykany pierwszy raz taki kolor widziałem, tablic rejestracyjnych oczywiście nie miał, ale widać że był przerabiany lampy z tyłu czerwono białe, i co dziwne miał też rozpórkę w bagażniku czerwoną,wydech remus,najprawdopodobniej silnik benzynowy, przód jest częściowo rozebrany a z boku auta nie widziałem bo jest dociśnięty innymi samochodami. Mam do was prośbę czy ktoś kojaży ten samochód na forum wiem że informacji jest bardzo mało ale chciałbym wiedzieć ten samochód wyglądał będąc na naszym forum i co było robione bo chciałbym jeszcze parę gratów z niego wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejżeniu wiele stron naszych samochodów chyba trafiłem na ten konkretny pojazd, oczywiście zapytanie dałem do użykownika jeżeli to nie ten to i tak bede szukać dalej narazie daje linka tego samochodu którego znalazłem

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/173506-all-b5-no-i-jest-a4-;/#entry2445621

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest to ciekawe co się stało,że kolega zezłomował?Wiem,że w sumie to nasze roczniki już się może i nadają na złom ale mimo wszystko raczej większość jeszcze się trochę będzie turlać.Bynajmniej mój. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby kradziony. Właściciel szrotu mógłby mieć spore problemy kupując coś takiego. No chyba że nie sprawdza takich rzeczy albo zrobił to świadomie.

Możesz łatwo porównać czy to auto z tamtego tematu. Znajdz na zdjęciach jakiś szczegół, rysę, wgniecenie, cokolwiek, jeśli na żywo tego nie będzie to pewnie nie to samo auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest to ciekawe co się stało,że kolega zezłomował?Wiem,że w sumie to nasze roczniki już się może i nadają na złom ale mimo wszystko raczej większość jeszcze się trochę będzie turlać.Bynajmniej mój. :)

przecierz pisze w pierwszym poscie ze przód jest rozje....pewnie stuknął i zezłomował bo sie nie opłacało klepać. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta z linku pasuje ten sam kolor lampy i tez pisze kolega ze wstawil remusa, dziwne ze nie powyciagal gratow na ktorych by dobrze zarobil tylko oddal calosc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia z odpowiedzią "Ostatnio: cze 21 2014 14:40"

przeciez dostaje powiadomienie na maila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z użytkownikiem slawocn i powiedział ze sprzedał ją jakiś czas temu opis samochodu i zdjęcia w podanym przeze mnie linku pasują na 97%, zdjęcia zrobie w przyszłym tygodniu gdyz pojadę po wydech z remusa. Widocznie ktoś kupił od kolegi z forum miał pewnie jakąś kolizję i sprzedał ja na złom, jeżeli ktoś potrzebuje jakiś gratów np lampy tuning tył to pojadę i je wykręcę , widziałem jeszcze rozpórkę w bagażniku, do srodka nie miałem okazji wejść gdyż auto było dociśnięte innymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia z odpowiedzią "Ostatnio: cze 21 2014 14:40"

przeciez dostaje powiadomienie na maila :)

Jeśli nie wyłączył :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie mamy akcje ze szkodą całkowitą

obstawiam że z polisy OC sprawcy

kuzyn skasował Peugeota ( dachował i stanłą, miał szkodę całkowitą i zostawił sobie wrak na handel

oczywiście dostał mniej kasy z polisy AC

ale i tak wyszedł na plus bo zarobił na sprzedaży części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...