Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Gdzie wymienić olej w multitronicu - Wrocław ?


tomciopap

Rekomendowane odpowiedzi

W prawdzie robiłem u niego tylko diagnostykę ale wrażenie pozytywne do tego jest zakładem polecanym przez jakiś portal zajmujący się automatami więc zadzwoń pogadaj.

Doliński Robert Naprawa Automatycznych Skrzyń Biegów

Długołęka, ul. Wrocławska 6 G, tel. 071 3152672

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłeś olej Dolińskigo? Jesli tak, to powiedz mi jak auto się po tym spisuje. Mam tiptronica za kórego wymianę facet zażyczył sobie 450zł. Czytałem ,że w innych rejonach Polski kosztuje to do 300 zł i to przy dynamicznęj wymianie, a on w tej cenie proponuje tylko statyczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem 2 dni temu w tym serwisie na wymianie oleju w automacie. Widac, ze ludzie znaja sie na tym co robia. Ja z przyjemnoscia tam wroce. Mialem do nich 160km, ale uwazam, ze lepiej doplacic do paliwa, niz dac zniszczyc auto lokalnym partaczom. Przerob aut maja spory, co widac po ilosci mechanikow i ilosci aut przed warsztatem.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam AUTOLEK, zrobili mi remont skrzyni biegów. Jest tam młody wysoki gość, który wygląda na pasjonata, naprawdę rzeczowo mówi i naprawia.

Koszt u nich zależy od skrzyni, najlepiej samemu się dowiedzieć: www.autolek.pl - na fotkach nawet Audice mają :).

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedyś wymieniałem u siebie w automacie w warsztacie i Łobody i jak do tej pory jeżdzę i jestem zadowolony tylko trochę co do ceny (około 450 zł) skasowali ale miałem i filtr i olej wymieniany .Pewnie takie koszty są koszty . Ogólnie polecam i sprawnie szybko i miło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze

Cały czas zastanawiam się czy warto cokolwiek ruszać.

Mam multitronica z przebiegiem 105k . Wszystko działa za***iście a słyszałem ,że czasem nie warto ruszać zanim nie zacznie się cóś dziać.

Jeśli już to sam olej czy olej z fitrem.

Mam mega zagwozdkę. Co myślicie?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu bym nie ruszał jeśli wszytko chodzi ok. Jedyne co jeśli masz możliwość to sprawdź poziom oleju w skrzyni. Jeśli jest ok to nie ruszaj. Niestety u mnie jedyna możliwość sprawdzenia poziomu oleju jest jego dolanie.

Dodatkowo jestem (jak widać z postów wyżej ) po naprawie skrzyni więc musiałem zrobić parę wymian żeby nie stracić gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...