Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5 '98] zielonka


�ukasz Anufrowicz

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki!! byly opony 225/50 i 225/55 ale to nie bardzo, wzialem to co najmniejsze do felgi i jest gitara, bede mial luzny hajs to sie pomysli o obniżeniu, ale raczej same sprężyny obniżające

Tapnięte z LG G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko -30 bo szkoda amora albo oryginał 1 BA lub 1 BV bo amory szybko padną przy - 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest dopuszczalne na ori amory bo powyżej to szybko siadają


choć ja teraz latam na MTS amory i sprężyny H&R -40 i robi się mało można by było jeszcze pójść z nią w dół -60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do mnie na temat jeśli chcesz zobaczyć -40 ;) Dokładniej auto przysiadło z przodu 5cm, tył 4.7cm. Autko wygląda na zadbane :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie popatrzylbym na wasze auta ale uzywam Tapatalk bo nie mam kompa (uzywam tylko konsole) a kiedy wchodze na wasz profil uruchamia sie kontrola antyflodowa czy cos takiego i blokuje mi wejście... grr obadam was na spocie!!!

Tapnięte z LG G3

poprawka kolego looki juz moge wbijać!!! fajny kokor felg zastanawiam sie na przyszłość czy swoje malowac w kolor skory, cale szczęście jestem lakiernikiem proszkowym i takie mody sa mi nieustraszne:))

Edytowane przez �ukasz Anufrowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam zyje sie raz, jak sie bawić to sie bawić :) zrobie z niego cacko:)

Edytowane przez �ukasz Anufrowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mk3 robilem na czarno, lakier black magic, lampy hella black projektory, blendy czarne, tyl lampy najpierw hella balck a później hella black magic, mysle ze Diana tez pójdzie w czern

Tapnięte z LG G3

jako ze przez brak luźnej kwoty to brak pomysłów ale narodzil sie taki powiedzmy "mod" mieszka ktory niestety niemiec podziurawil paluchami to ja zalatalem w taki oto sposob, jednym sie podoba innym nie ale ja mysle ze to ciekawa alternatywa mieszka która mozna jeszcze udoskonalić 46a8c5290961056f4dd38a274c4d295d.jpg

napewno bede chcial zobaczyć jak to sie prezentuje z metalowa galka ale nie taka MADE BY CHINA FOR TESCO...

Tapnięte z LG G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z mieszkiem całkiem ciekawy.

Docelowo, jak się kaska znajdzie, to i tak pewnie skóra wygra:D Mogę się założyć :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zakladam sie bo wygrales! jako ze moj mieszek jest zniszczony a te otarcia i dziury szczypaly mnie w oko, zrobiłem taki schemat z bandana

Tapnięte z LG G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziury!!!

głośniki tylnej polki spytaj

dokladka pod zderzak przod

oslona silnika 1.8 oznaczenie ze wszystkimi srubami nie polamana!

Tapnięte z LG G3

byl mieszek czarny, później z czarna bandana a teraz czas na szary z b5 avant

42aabbb31c79b4a73e5bcd5cd48dd36c.jpg

Tapnięte z LG G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciu wygląda jakby galka byla wielkości balonu ale na szczęście wyglada tak tylko na fotce

Tapnięte z LG G3

c17b3e6fdaf1b3cb8fc7999d5d26147f.jpg

Tapnięte z LG G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...