Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T BEX pod wstawieniu DP - prośba o analizę logów


stachu86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

proszę o analizę logów dynamicznych, kiedyś już wstawiałem logi. Była postawiona diagnoza - zapchany katalizator.

Obecnie wstawiłem DP.

tutaj jest link do starych logów:
z góry dziękuję
pozdrawiam
Paweł
Edytowane przez kapitan_chaos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek stare logi patrzysz, zejdz niżej, śmiem twierdzić że diagnoza była 100% trafiona i jest za***iście.

Edit: tzn. tak bardzo za***iście nie jest bo troche długie czasy wtrysku przy wyższych obrotach, moze cisnienie paliwa jeszcze wypadałoby sprawdzić. :)

Edytowane przez ?ukasz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie auto czuje ze ma jednak lepsze kopyto, niemniej jednak ostro cofa zapłony jak juz zaczyna turbo tłoczyć pełną parą:/ przepływka zczytuje przy mało powietrza, nie wiem jak to się odbija na wysterowaniu silnika, pod odcięciem mam lambde 0.71, czy nie jest to zbyt bogato?? powinno byc chyba w całym zakresie ładunek w okolicy lambda=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurka :/ zaraz poprawię wszystko :)

juz logi poprawione w pierwszy poście :)

Edytowane przez kapitan_chaos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, dopiero za trzecim podejściem odnalazłem. O ja ślepy, oczywiście jest dobrze. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jeszcze jest coś czemu muszę się przyjrzeć w silniku?? :)


generalnie to musze stwierdzic ze mam duze spalanie, rozumiem ze 190KM musi wypić ale jednak wydaje mi sie ze troche coś za szybko ucieka paliwo ze zbiornika, komputer pokazuje po mieście nawet 20L, robie krótkie odcinki. i wartosici bardzo szybko wzrastają. 3 tyg temu odkręciłem swiece na 1 garczku to był mokry tłok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...