Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podswietlenie licznika po przekreceniu kluczyka a6 c5


Wujek141

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie i Panie ;)

Mam problem z zakodowaniem licznika w a6 c5 2000rok biale podswietlenie. Chce wlaczyc opcje jak w temacie a tu d*pa... Obecnie mam kodowanie 4060.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowaniem tego nie zrobisz nie wiem skąd masz takie info , jak już to adaptacja 19 kanału ale tylko w licznikach poliftowych , może edycja wsadu w eppromie , jestem na tropie ale nie wytestowałem tego :)

Natomiast prawidłowe kodowanie twojego licznika powinno być: 00160

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat z forum A6

Aby aktywować tą opcję, należy VAG-iem połączyć się ze sterownikiem Instruments, następnie wybrać Adaptację, kanał 19. Zmiana podświetlenia następuje po zmianie pierwszej cyfry w kodowaniu. Dostępne opcje:
0xxxx - podświetlenie tarcz i wskazówek tylko po włączeniu świateł
1xxxx - wskazówki świecą zawsze, tarcze po włączeniu swiateł (ta opcja jest domyślnie ustawiona)
2xxxx - skala świeci zawsze, wskazówki po włączeniu świateł
3xxxx - wskazówki i skala świecą zawsze (niezależnie od świateł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bialy licznik mam w aucie rocznik 2000 ! A czy w adaptacji wylacze tez czujnik okladzin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ja też mam taki :) - cały czas pisze że w poliftowym czyli od rocznika modelowego 2002 ( ten z ringami :) )

Czujnik klocków załatwi tylko podanie masy na pin 2 w niebieskiej kostce - ale w licznikach do 99 rzeczywiście była taka opcja w kodowaniu :)

Niestety edycja komórki we wsadzie odpowiadającej za to w moim liczniku przedliftowym nic nie dała - zresztą porwierdziło się info od kolegi Kaju

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy, będe się bawić. I z okładzinami i z podświetleniem :P

A jeszcze jedno pytanko, poza okładzinami świeci mi się bremslicht, dodam że wszystkie czujniki są ok, jak tego się pozbyć, by nie piszczało za każdym razem odpalania ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak samo można zakodować w A4 B6? Bo aktualnie mi sie nic nie podświetla póki nie włączę postojówek.


Dzięki koledzy, będe się bawić. I z okładzinami i z podświetleniem :P

A jeszcze jedno pytanko, poza okładzinami świeci mi się bremslicht, dodam że wszystkie czujniki są ok, jak tego się pozbyć, by nie piszczało za każdym razem odpalania ??

A światło 3 stop Ci działa? Mi tak błędowało jak się wtyczka odpięła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy 3 światło stop działa. Będę musiał to pomostkować bo mnie drażni te pikanie na dzień dobry .. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...