Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 3.0tdi s-line +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

na feldze 17" mieści się ale zrywa ciężarki

ja mam zima/lato 18tki, takze nie powinoo wyj.... mu bebna :D

ps. nie lepiej wrzucic odrazu zaciski 18Z i tarcze 350? przy 18tkach nie powinno chyba byc problemu?

tarcze bodajze z Merca ML 55 podchodza.

Edytowane przez basta85

Opublikowano

18 mieszczą się pod 18 i można wrzucić chyba nawet tarczę 360 gorzej z ET z tego co wiem chłopaki przy zaciskach 18zl zr czyli takich jak są np w q7 musieli odsuwać felgę.

Opublikowano
  • Autor

posprawdzalem troche dzisiaj i niby bez problemu podchodza z Q7....

Takze zestaw takowy bede skladal:

Zaciski

18Z Audi Q7

Tarcze (345mm)

Zimmerman: 1634210312 (Mercedes ML55)

Przewody w oplocie

SS Stoptech 950.33006

klocki

pewnie EBC czerwone

Edytowane przez basta85

Opublikowano

Bardzo fajny zestaw i zanim włożysz proponuję Ci wypiaskować zaciski i pomalować na jakiś fajny kolorek ale dystans mimo wszystko bym przygotował

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wkoncu odebrany :)

jest banan na ryjku :)

jak tylko znajde troche czasu to wrzuce jakies lepsze fotki :)

Edytowane przez basta85

Opublikowano

Podnosiłeś juz moc ?

Opublikowano
  • Autor

tak, poniewaz i tak musial byc strojony komputer pod nowe wtryski.

Musze zhamowac niebawem.

Opublikowano

Na jakim EDC odpalony ? jakies problemy po drodze? daj fotki z pod maski, mierzyles na hamowni? SZEROKOSCI

Opublikowano
  • Autor

EDC pozostalo oryginalne, czyli 16. Zero problemow, wszystko chodzi jak nalezy. Hamownia jeszcze bedzie :)

Fotki jeszcze porobie :)

Opublikowano

Czekam na fotki :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

bylem na hamowni, zeby sprawdzic jak sie miewa motorownia.

Nie jest zle, ale musze chyba wymienic turbo, poniewaz na niskich obrotach za malo dmucha. Powinna juz wczesniej wstawac na 1.2 bara, zamiast 1.0

I na koncu wolnie powinien opadac wykres... cos EGR za szybko wycina, ale wszystko do wystrojenia.

j4R6oN8.jpg

Chodzi mi po glowie wymiana turbiny na hybryde + IC w zderzak. (wystroic w okolicach 320KM/620NM)

Tylko nie wiem czy to dobry pomysl, poniewaz mam manuala....

Juz przy 550NM pewnie dostaje dobrze po tylku sprzeglo i dwumas...

Ma ktos moze doswiadczenie z manualem i wieksza moca?

Edytowane przez basta85

Opublikowano

To chyba lepiej ze manual bo automat chyba nie wytrzymał by takiego momentu bez wzmocnienia .

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano
  • Autor

To chyba lepiej ze manual bo automat chyba nie wytrzymał by takiego momentu bez wzmocnienia .

Tiptronic wlasnie bez problemow wytrzymuje do 700NM

Opublikowano

To chyba lepiej ze manual bo automat chyba nie wytrzymał by takiego momentu bez wzmocnienia .

Tiptronic wlasnie bez problemow wytrzymuje do 700NM

Możesz poprzeć czymś tą wypowiedź? Ponoć 600Nm już jest dużo dla tipa.

Basta a może sterownik turbo masz walnięty albo nie skalibrowany?

Opublikowano
  • Autor

Możesz poprzeć czymś tą wypowiedź? Ponoć 600Nm już jest dużo dla tipa.
Basta a może sterownik turbo masz walnięty albo nie skalibrowany?

moge tylko poprzec wypowiedziamy na niemieckich forach + znajomy jezdzi juz 3 lata na setupie 340KM / 710NM na tiptronicu i zero problemow.

moze faktycznie sterownik... bede oddawal do mechanika i zobaczymy.

Opublikowano

Ciekawy samochód :) Ładny kolor :) Powodzonka :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ja od 2 lat śmigam na programie 283Km 603Nm, byłem parę razy na zawodach 1/4 mili i było kilka ostrych startów i póki co wszystko jest ok, sprzęgło ślizgnęło mi się z 2-3 razy kiedyś ale to z moje winy, stanu sprzęgła nie znam bo nie wymieniałem jeszcze, nie było takie potrzeby :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.