Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AUDI A4 BF FL] czyli navy blue by Bartas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

W końcu zakupiłem moje wymażone autko w granatowym kolorku. Jest to moje drugie autko - pierwszym była Vectra B 1.6.. z podtlenkiem :D

O AUCIE:

  • Model: A4 B5 FL
  • Rok produkcji: 1999
  • Barwa: LZ5K
  • Motor: 1.9 TDI AFN - 110km i 235Nm (tyle w serii - wydaje mi się, że ma troszkę więcej :) )

Wyposażenie:
ABS, Wspomaganie, Centralny, elektryczne szyby przód, elekryczne lusterka, klimatronik, duży FIS, poduchy itp :)


PLANY:

  • doprowadznie do ideału z zewnątrz i wewnątrz:
  1. naprawa wiszącego zderzaka
  2. ściągnięcie listw na drzwiach i konserwacja
  3. naprawa szyby prawych drzwi
  4. naprawa audio - ZROBIONE
  5. naprawa wyświetlacza FIS
  6. montaż nowego radia w miejscu fabrycznego - ZROBIONE
  7. montaż grilla od wersji polift - ZROBIONE
  8. polerka nadwozia
  9. kierunki ala USA
  10. obszycie kierownicy skórą
  • Mechanika:
  1. Chip - na troche więcej Rumaków i momentu
  2. Obniżenie zawieszenia
  3. Co więcej to się okaże...


ZDJĘCIA:

Szału nie ma bo mam jak dotąd tylko z kupna ale w tygodniu :D

2uj6r1e.jpg2s97ivk.jpg


JAK ZROBIŁEM GDZIEŚ JAKIŚ BŁĄD TO Z GÓRY PRZEPRASZAM

Edytowane przez Bartas93

Opublikowano

No , w profilu masz benzynę 1,6. i opel. poza tym Bezawaryjności. :thumbup1:

Edytowane przez jacek70

Opublikowano
  • Autor

A no tak zapomniałem zmienić :D dzięki !

Opublikowano

JAK ZROBIŁEM GDZIEŚ JAKIŚ BŁĄD TO Z GÓRY PRZEPRASZAM

Kupiłeś diesla :grin::decayed:

Tak poza tym fajna baza do modów, kolor taki jak mój, w pełnym słońcu robi robotę :wink: Powodzenia w rezaniu i bezawaryjności :thumbup1:

Opublikowano

Kolorek LZ5K :) Jaki ma przebieg ? Patrząc po kierze i sprzęgle to 3 z przodu jest? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Rzekomo udokumentowane 269 kk ale kto wie jak jest naprawdę :D kiera ma przetarta skórę tak jakby ktoś ją "wyskubał"..

Opublikowano

jak na początek przygody to zmień kolego grill bo ten przedliftowy jest tragiczny :wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Jako ze wiosna w pełni zaczynam działać z przywróceniem życia w audi.

1 modyfikacja na miejscu - wrócił politowy grill na szczęście ori , a nie chińska podróba.

0bc3d7249968f02970d4d945129aa715.jpg

Zamontowalem tez nowe radio pioneera w miejscu fabrycznego uszkodzonego chorusa, pozostała kwestia niedziałających głośników w półce...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zakupiłem to i dalej nie grają, a to dlatego prawdopodobnie ze ktoś sobie zabrał wzmacniacz z tylnego głośnika...

Temperatura zeszła wiec przydało się umyć... I tak wygląda z nowym grillem w pelnej okazałości

d7216f8178c5f6efc5042b5ea08cb1f5.jpg

64f98fe5a7526c6c1f2b9f1b07393482.jpg

grill w mat co myślicie ?

Opublikowano

Ramka jak najbardziej na czarno mat albo połysk (też fajnie wygląda) ;) Znaczek został srebrny.


U mnie w poprzedniej prysnąłem grill i kratki w czarny połysk i dawało radę ;)

dsc05104a28op6.jpg

Opublikowano
  • Autor

Właśnie tak chce zrobić plus kierunki USA

Malowałeś zwykła farbą spray czy jakaś specjalna? Odporna na warunki atmosferyczne czy coś?

Edytowane przez Bartas93

Opublikowano

Szczerze mówiąc, to kupiłem spray za 9zł i pomalowałem :decayed: dwa miesiące śmigałem i nie było żadnych odprysków ani nic, później miałem dzwona przodem i lakier popękał, ale to chyba normalne przy takim stanie rzeczy :grin:

Teraz mam grill w macie, ale planuję prysnąć w połysk. Obrysy USa mam z folli w moim temacie możesz zobaczyć jak to wygląda na LZ5K ;)

Edytowane przez Maniu.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

no wiadomo od dzwona to nawet najlepsza by się pokruszyła :decayed:

Zanim zrobię obrysy to muszę wypolerować lampy bo czas już zostawił na nich lekki ślad...

Zrobione:

* Polerowanie kloszy lamp reflektorów przednich,

* Uszczelnienie pompy wtryskowej,

* Naprawa i nabicie klimatyzacji,

* naprawa wiszącego zderzaka,

Trochę czasu od ostatniego wpisu minęło wiec zamieszczam teraźniejsze foto:

8a31b185c2086781fef32afabeb84431.jpg

4229cca5d8abe2e6dcbf5f51566e2530.jpg

c147f49017acc46ec0bb6c3ad20ca57b.jpg

5e1d3ab7b611657f94ea3c797416b368.jpg

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Bartas93

Opublikowano

straszna koza :decayed:

Opublikowano

straszna koza :decayed:

ale do lasu na lewiznę zawsze wjedziesz :decayed:

Opublikowano

to trza bylo avanta kupic :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze koza ale mam nadzieje że w niedalekiej przyszłości spadnie w dół

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.