Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ma ktoś cyfre +??


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnimi czasy użytkownicy cyfry plus musieli zmieniac karte w dekoderach, wiec mam pytanie ja zrobiłem tą operacje z czwartku na piatek noi teraz nie mam dostępu do niektórych kanałów, które miałem np TVN24 paczka discovery itp U was też tak było??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to niby trzeba zrobić do końca miesiąca nie ? A mi qwa ta karta jeszcze nie przyszła. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam stary tuner jeszcze z dawnej Wizji TV jakis philips robiłem wszystko krok po kroku i teraz nie mam paru kanałów które powinienem mieć :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to niby trzeba zrobić do końca miesiąca nie ? A mi qwa ta karta jeszcze nie przyszła. :mysli:

mi przyszła ale ogladam jeszcze na starej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to niby trzeba zrobić do końca miesiąca nie ? A mi qwa ta karta jeszcze nie przyszła. :mysli:

mi przyszła ale ogladam jeszcze na starej :decayed:

i ja mogłem jeszcze poczekać ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to niby trzeba zrobić do końca miesiąca nie ? A mi qwa ta karta jeszcze nie przyszła. :mysli:

mi przyszła ale ogladam jeszcze na starej :decayed:

i ja mogłem jeszcze poczekać ;(

próbowałem nowa karte i chodzi ale ogladam jeszcze na starej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko ja mam takie problemy z tym dekoderem???? :thumbdown: chyba będzie to trzeba wyjaśnic przez telefon z panią z obsługi :gwizdanie: bo tak być nie moze dalej nawet TVN Turbo uracza mnie pięknym napisem "nie masz uprawnień do ogladania tego programu" :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może to będzie podobnie jak z cyfrowym polsatem :mysli:

zmienili system kodowania a co za tym idzie klienci musieli zmienić karty, przychodziły w różnym terminie.

włożyłam nową kartę i lipa... trzeba było zadzwonić do biura obsługi klienta, żeby ją aktywować.

najlepiej zadzwoń do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz pakiet i ile płacisz na miesiąc ??? Zobacz na stronie cyfry+ co w Twoim pakiecie powinno chodzić. Zrobiłeś dobrze aktywację nowej karty ???? Ona powinna się aktywować około 10 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem wszystko według instrukcji zostawiłem na noc jak pisali na kanale 19 teraz jak wybiore kanał 19 to mam plansze że aktywacja zakończona sukcesem :mysli: ale dla kogo jak ja nie mam tego co miałem a mam profil podstawowy bez canal+ itp ogólnie mało kanałów jest tych z wyższej półki no ale pakiet discovery to miałem wykupione dzisiaj zadzwonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może to będzie podobnie jak z cyfrowym polsatem :mysli:

zmienili system kodowania a co za tym idzie klienci musieli zmienić karty, przychodziły w różnym terminie.

włożyłam nową kartę i lipa... trzeba było zadzwonić do biura obsługi klienta, żeby ją aktywować.

najlepiej zadzwoń do nich.

Nie będzie tak samo jak z Polsatem. Tutaj pójdzie to dużo sprawniej. Polsat przed euro 08 miał się wyrobić a do tej pory nie skończyli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno się o tym dowiedziałem - bardzo ciekawe dla osób które nie potrzebują nie wiadomo jakiego pakietu :) W porównaniu do tych niskich pakietów C+ czy Polsatu jest to dużo ciekawsza oferta. Więcej tu: http://telewizjanakarte.pl/ Może akurat kogoś to zainteresuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też był problem z tą nową kartą. Raz brakowało np TVN, za jakiś czas znów działał, ale wtedy znów nie działał np. Canal+. Oczywiście kanał do wymiany karty zawsze działał informując, że aktywacja przebiegła pomyślnie.

Nie chciało mi się dzwonić na dezinfolinię, więc na drugą noc zostawiłem tuner z ustawionym TVP1. Rano po restarcie tunera wszystkie programy działają bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja do dzisiaj żadnej karty nie dostałem :blink:

I jakby nie ten wątek to nawet bym o wymianie nie wiedział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli komuś nie działaja wszystkie poprzednio posiadane programy z nowej karty po aktywacji, to wystarczy wyjąć kartę z dekodera i...włożyć z powrotem i jest OK :wink4:

u mnie nie działały wszystkie kanały np tnv 24, axn, wiec zadzwoniłem na infolinię C+ i tam na dzień dobry nagrany jest komunikat o postepowaniu w przypadku takich właśnie problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja do dzisiaj żadnej karty nie dostałem :blink:

I jakby nie ten wątek to nawet bym o wymianie nie wiedział...

Z tego co słyszałem/czytałem to cyfra wysyła/wysyłała karty zwykłym listem i dochodziło już do "ginięcia" przesyłek na poczcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli komuś nie działaja wszystkie poprzednio posiadane programy z nowej karty po aktywacji, to wystarczy wyjąć kartę z dekodera i...włożyć z powrotem i jest OK :wink4:

u mnie nie działały wszystkie kanały np tnv 24, axn, wiec zadzwoniłem na infolinię C+ i tam na dzień dobry nagrany jest komunikat o postepowaniu w przypadku takich właśnie problemów.

dzięki kolego zrobiłem tak i wszystko OK :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...