Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Halogeny do jazdy dziennej


dota4fun

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje. Fajnie zrobione.

Mam tylko jedno pytanko.

Jak zrobić to kodowanie, żeby po odpaleniu świeciły się tylko halogeny z przodu?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jedni mówią, że się da, jedni, że nie. Nie wiem, ja zrobiłem to na jednym przekaźniku i dodatkowej żarówce ;) czyli z pominięciem komputera. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, a czy ktoś uruchomił sobie te długie na 40%? też bym chętnie tak zrobił ale nie wiem jak zniesie to mój modół komfortu, nie bedzędzie się za bardzo grzał, Czytałem temat o słynnym module SD-2 i szczerze powiem, że nie bardzo mam ochotę spalić sobie autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, a czy ktoś uruchomił sobie te długie na 40%? też bym chętnie tak zrobił ale nie wiem jak zniesie to mój modół komfortu, nie bedzędzie się za bardzo grzał, Czytałem temat o słynnym module SD-2 i szczerze powiem, że nie bardzo mam ochotę spalić sobie autko

No właśnie dlatego wybrałęm bezpieczne rozwiązanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z Twoim pomysłem może być problem bo wałbrzyscy niebiescy uwielbiają wrecz zarabiac na latających na halogenach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z Twoim pomysłem może być problem bo wałbrzyscy niebiescy uwielbiają wrecz zarabiac na latających na halogenach :(

Nie jeśli masz na kloszu homologacje DRL :) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto ma holo na homologacje z DRL ?... Nikt bo to nie wychodziło jako standard w b6...

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto ma holo na homologacje z DRL ?... Nikt bo to nie wychodziło jako standard w b6...

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

a kto mowi ze klosze sa oryginalne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o takim rozwiązaniu? Drogie dość, ale nie traci się żadnych świateł.
http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=+DRL+2w1&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&bmatch=seng-v6-p-sm-isqm-1-mt-0113

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam biksenony chciałbym ustawić światła do jazdy dziennej na same halogeny ewentualnie drogowe na 30 czy tam 40% . Jest ktoś z okolic Żagania lub Bolesławca kto jest w stanie wykonać taką usługę ? Jestem laikiem jeżeli chodzi o sprawy elektroniki i nie chciałbym czegoś spartolić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...