Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Halogeny do jazdy dziennej


dota4fun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy w audi a4 b6 jest możliwość ustawienia, zaprogramowania komputera tak, by halogeny działały jak światła do jazdy dziennej ? stworzyłem już osobny układ, lecz czy słusznie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się oreintuje można właczyć długie żeby świeciły około 40 % procent mocy czy nawet mniej. Ale nie w każdym module komforcie taka opcja wystepuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, dobrze zrobiłem tworząc osobny układ. Doradzisz coś w sprawie tego wątku http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297572-jaki-rezystor-do-halogenow/ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to zakładaj moduł pod długie. Temat był już omawiany i wniosek był taki że w naszym klimacie sprawne halogeny są bardziej potrzebne a czasem wręcz konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie vagiem ustawić, aby po zapłonie zapalały się swiatła i wybierasz halogeny. Po włączeniu mijania halogeny gasną. Oczywiście najlepiej kupić sobie jakieś ledowe H11, bardziej przypominaja dzienne :wink:


Aaa, jak poszukasz na necie, to może dostaniesz takie światła ledowe DRL, które się montuje w miejsce ori halogenów. Delikatnych przeróbek tylko wymagają. Fajna sprawa i obejdzie się bez problemu z naszymi polismenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak zamieni h11 na jakieś Led to halogenów już nie będzie a to jak pisałem szkoda. A co do policmana to też loteria.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 nie można włączyć świateł przeciwmgielnych jako DRL.

Kwestia zastosowanego modułu.

Włączyć je mozna vagiem po zapłonie ale to dalej beda przeciwmgłowe

Ale jak zamieni h11 na jakieś Led to halogenów już nie będzie a to jak pisałem szkoda. A co do policmana to też loteria.

Dokładnie. Choć raczej na pewno się przyczepi jeśli halogeny będą świecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Fabrycznie to nie są DRL.

CO nie zmienia faktu, że da się przerobić tak żeby świeciły tylko przednie.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo po zapłonie wychodziło seryjnie na kanadę

Nie pamiętam szczerze mówiąc, ale jakoś tak. Jeszcze do wyboru w kodowaniu są chyba 3 inne rejony...... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo po zapłonie wychodziło seryjnie na kanadę

Nie pamiętam szczerze mówiąc, ale jakoś tak. Jeszcze do wyboru w kodowaniu są chyba 3 inne rejony...... :wink:

Sprawdzałem, no i Kanada i żaden inny nie włączał samych halogenów. Zrobiłem jeszcze inaczej. Wyjąłem halogeny, nawierciłem z boku otwór na drugą żarówkę tak by nie uszkodzić odbłyśnika. Włożyłem ledowe żarówki. Zamontowałem. Dałem przekaźnik rozłączający. Po odpaleniu włączają sie ledy w halogenach dojazdy dziennej,po włączeniu już postojówek gasną i wszystko inne działa jak wcześniej. :) Nie trace halogenów i zyskuje światła do jazdy dziennej. Rozwiązanie jest takie jak w nowoprodukowanych samochodzach czyli dwie żarówki ;). fakt nie ma DRL oznaczenia na kloszu ale widać że nie ślepi i że to ledy wiec nie powinni się czepiać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kodowanie na kanadę i inne włącza postóje i halo...

Dobry patent, możesz zrobić foto jak tak wygląda?

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zamieszczę filmik ;)


Jutro zamieszczę filmik ;)

Nie wyrobiłem się dzisiaj ze zrobieniem filmiku, powinno udać się jutro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super rozwiązanie, też chetnie obejrzę filmik :wink:

Niestety późno wracam z pracy, więc musiałem nagrać już po zmroku. W weekend uda mi się nagrać za dnia ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje. Fajnie zrobione.

Mam tylko jedno pytanko.

Jak zrobić to kodowanie, żeby po odpaleniu świeciły się tylko halogeny z przodu?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowaniem nie włączysz samych halo. Jedynie postój i halo. Jął chcesz to możesz zrobić patent na przekaźnikach...

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...