Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dowcipniś :-)

Opublikowano

ta taśma jest bardzo popularna w modelach a4 b5 :kox: :kox: :kox:

dasz 15mm z daleka będzie widać chrom i felgi :naughty: :naughty: :naughty:

Edytowane przez daniell-gda

Opublikowano

koło petarda jak i całe autko

Opublikowano
  • Autor

koło petarda jak i całe autko

Dzięki

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

ta taśma jest bardzo popularna w modelach a4 b5 :kox: :kox: :kox:

dasz 15mm z daleka będzie widać chrom i felgi :naughty: :naughty: :naughty:

no i jeszcze musowo na klape ze dwa paski :D

i w sumie jakby tak przednia szybę jeszcze w koło pojechał :D

jak murgrabia to trzeba po całości iść z tematem :D

Opublikowano
  • Autor

no i jeszcze musowo na klape ze dwa paski



i w sumie jakby tak przednia szybę jeszcze w koło pojechał



jak murgrabia to trzeba po całości iść z tematem

Powiadasz że szybę w koło :eusathink:

Może i u Ciebie te dwa paski w klapie wyglądały ok :decayed:

Ale szybę ......w koło ..........nie uważasz że to przesada ? :kox:

No ale próbuj chłopaku próbuj :P:grin::grin:

A nóż coś z tego wyjdzie :naughty:

Opublikowano

nie wiem nad czym sie tu tak podniecać :wink::naughty: :naughty: pięknie Ci to siadło :wink::thumbup1: :thumbup1: a co do listwy z metra to się nawet nie zastanawiaj i montuj gdzie sie tylko da. prawdę mówiąc to się zastanawiam czemu tego jeszcze nie oblepiłeś :whistling: :whistling: :whistling::grin: :grin: :grin:

Opublikowano

no właśnie nie.. znając jego ciągoty to już pewnie zamówił cały kontener ale x chin to trochę idzie :D

Opublikowano

na świeta pod choinke dojdzie napewno. jak oszczędnie poleci po aucie to i na choinkę mu zostanie :P :P :P:grin: :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

eeee no gdziesz Ty a w środku dekory okleić, plastiki foteli no i na suficie by się jakieś przydały :D

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie...

Nie wszyscy na raz:-)

Z kontenera to taśmy dla każdego wystarczy :-)

Po znajomości Krzysiu i Mariuszek macie odemnie po kilometrze chromiku grstis:-)

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

wiesz no ten tego teges nie chcę Cie zmartwić ale my mamy wypasione fury i chromik już jest :D a nie siakis s-line golas :P :P :P

Opublikowano

Panowie, chromik nie jest już na topie. Teraz karbon na metry się kupuje ;D

Opublikowano

aaa racja :D carbonix to jest to :D :D

Opublikowano
  • Autor

Panowie, chromik nie jest już na topie. Teraz karbon na metry się kupuje ;D

Dlatego już dawno usunąłem ten chromik z grilla :decayed:

i już dajta :P spokój z tymi chromikami, carbonixsami, asterixsami czy jakimiś panoramixsami :grin::grin::grin:

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Panowie, chromik nie jest już na topie. Teraz karbon na metry się kupuje ;D

Dlatego już dawno usunąłem ten chromik z grilla :decayed:

i już dajta :P spokój z tymi chromikami, carbonixsami, asterixsami czy jakimiś panoramixsami :grin::grin::grin:

co masz do asterixa i panoramixa ciekawe trunki mieli :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

a co do chromików mam zamiar od jakiegoś czasu u siebie też to zdrapać z grilla i jakoś nie mogę się za to zabrać :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Panowie, chromik nie jest już na topie. Teraz karbon na metry się kupuje ;D

Dlatego już dawno usunąłem ten chromik z grilla :decayed:

i już dajta :P spokój z tymi chromikami, carbonixsami, asterixsami czy jakimiś panoramixsami :grin::grin::grin:

co masz do asterixa i panoramixa ciekawe trunki mieli :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

a co do chromików mam zamiar od jakiegoś czasu u siebie też to zdrapać z grilla i jakoś nie mogę się za to zabrać :facepalm:

w sumie nic nie mam :decayed: ale odkąd skosztowałem sok z gumijagód wolę Gumisie :grin::grin: :grin:

Opublikowano

Hehe gumi powiadasz :D :D

Opublikowano

O, jakie fajne koła masz ... :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.