Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hehe szkoda ze 20 sie na zime nie nadaje :D

Opublikowano

Hehe szkoda ze 20 sie na zime nie nadaje :D

kto Ci takie rzeczy wmawia. do odważnych świat należy :wink:

Opublikowano

nie no już jest 18 w malowaniu więc tak pozostanie :D poi co :D

na lato mam 19 to jak tu 20 na zime pchać nie wypada :D

Opublikowano
  • Autor

O, jakie fajne koła masz ... :)

myślę że profanacji Twojej felgi nie zrobiło moje wozidło :)

Ja się napatrzeć nie mogę :grin:

nie no już jest 18 w malowaniu więc tak pozostanie :D poi co :D

na lato mam 19 to jak tu 20 na zime pchać nie wypada :D

robisz już areo. czy jeszcze czarny się lakieruje ? :)

Opublikowano

oreo jeszcze nie :D w tym tygodniu niby mają być fele :D

więc wtedy polecę do aerografu :D

teraz jeszcze muszę kupić klucz 10-cio kątny spline :(

Opublikowano
  • Autor

do hamulców :decayed:

Opublikowano

hehe niby też do zawieszenia ale gdzie to nie wiem :D

tak do hampli :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio zauważyłem że spód EGRu jest zapocony. Po obserwacji obstawiłem na uszczelkę miedzy EGRem a klapą gaszącą.

Dzisiaj wymieniłem nową uszczelkę, a że w środku było pełno nagaru przy okazji doprowadziłem wszystko do jako takiego stanu.

20151202_102155.jpg

Teraz pozostaje obserwować czy nie ma śladów oleju. Porównując uszczelki starą z nową, stara była bardziej wygnieciona i mogła już dobrze nie przylegać.

Z pod plastikowej obudowy silniczka i elektroniki nie zauważyłem żadnych śladów więc nie rozkręcałem obudowy. Ponadto na Fisie nie waliło do tej pory żadnych błędów.

Opublikowano

gdzie kupiłeś uszczelkę ma jakiś numer części ?? u mnie też tak się dzieję muszę się za to zabrać :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

W ASO Panie Kolego :) ori. nr 03L131547B Pierścień Uszczelniający

Ale jak się jeszcze nie zapoznałeś to zapraszam do zaznajomienia się z lekturami :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/319193-czyszczenie-zaworu-egr-i-przepustnicy/

i

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/231179-wilgotny-egr/

bo może się okazać że olej poszedł przez uszczelnienie do mechanizmu i na elektrićku :wink: a wtedy szkoda wydawać te 43 zł :facepalm: na uszczelkę tylko nowego EGRa wkładać :(

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Błędów jeszcze nie mam to może jest dobry :P

Opublikowano
  • Autor

Wyczyść do sucha i obserwuj skąd wychodzi olej :wink:

Opublikowano

No tak jak nie kominami to EGRem olej ucieka :facepalm: normalnie jak w trabancie :grin:

Opublikowano
  • Autor

No dokładnie :) tylko trabanty nie miały DPFu......

Chyba .... :)

Opublikowano

Trabancik miał kranik do rezerwy i jak się go nie zamknęło na noc to rano była kałuża pod pudełkiem :facepalm: a że to dwuciach to wypluwał oliwę z benzyną więc stąd mi się skojarzyło :grin:

Opublikowano
  • Autor

O widzisz...właśnie poszerzyłeś jakąś tam moją wiedzę motoryzacyjna o kranik w Mydelniczce :)

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Miałem dwie mydelniczki to mogę Ci coś w tym temacie powiedzieć :D

Opublikowano
  • Autor

Hehe no to skok z przepaści jak przesiadles się do A4 :):D:P

Opublikowano

Nie no nie nastapiło to od razu :) po drodze przewaliło sie kilka innych aut, mydelnice to poczatki mojej motoryzacji, jak dla małolata do nauki jazdy i grzebania pojazd był idealny, choć do dziś boli mnie ramie od pchania skór......a :grin:

Opublikowano
  • Autor

Nie no nie nastapiło to od razu :) po drodze przewaliło sie kilka innych aut, mydelnice to poczatki mojej motoryzacji, jak dla małolata do nauki jazdy i grzebania pojazd był idealny, choć do dziś boli mnie ramie od pchania skór......a :grin:

No przez myśl mi nie przeszło nawet żeby taka kolejność wozidelek Cię kopsneła :P

Chyba większość z nas tu na forum miało taki początek... :) mój kaszlak też lubił być popychany :P

Edytowane przez krystian3769

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.