Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Ruby napisał:

Czarny w polifcie to jest to. Jak same ledy świecą i robi się ciemniej wygląda to niesamowicie. W szarym kolorze niestety już nie jest tak pięknie.

Ile ci zeszło z wymianą ?

Nie odpowiem Ci konkretnie ile mi zeszło. Robiłem przy tym z do skoku. W piątek wieczorem wymieniłem lewy reling z czego prawie 1h straciłem na wydobycie nasadki 10ki która mi wpadła w konstrukcję karoserii przy tylnym słupku :facepalm:.

Nie wyjmowałem całej tylko zmieniałem stronami uchylając podsufitke. Trochę gorszy dostęp jest do śrub ale spokojnie można tak zrobić. Z drugą stroną już poszło sprawniej. Jak się już wie co gdzie i jak rwać to nie jest skomplikowana robota. Trzeba uważać tylko żeby sufitu nie połamać :wink:

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, tomekhxc napisał:

zdjęcie nr 2 juz gdzieś widziałem :decayed:

Hehe 

Czekałem kto pierwszy zobaczy podobieństwo...

Sam się śmiałem do siebie że zalatuje plagiatem :wink:

Ale to z pewnością całkiem inny plener 

Opublikowano

Faktycznie u Grześka były troche inne drzewa :decayed:

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, tomekhxc napisał:

Faktycznie u Grześka były troche inne drzewa :decayed:

:grin: Dokładnie 

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie było okazji pokazać komory silnika 

Ostatnio ją trochę ogarnąłem, więc może nie będzie wstydu ...  :)

DSC03260.jpg

DSC03259.jpg

DSC03262.jpg

DSC03261.jpg

DSC03265.jpg

Opublikowano

Krystian czym czysciles??

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Fajnie, tez u siebie zabieram sie za to a czasu nie ma, a kosmetyków całe regały :decayed:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, dominis23 napisał:

Krystian czym czysciles??

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Aktywna piana APP + pędzelkowanie

Karcher temp 50 C

Poorboy's natural look

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
  • Autor
45 minut temu, tomekhxc napisał:

Fajnie, tez u siebie zabieram sie za to a czasu nie ma, a kosmetyków całe regały :decayed:

Napewno masz czego użyć :)

Opublikowano

Nieźle ja bym się bał kercherem lać (alternator itp)

 

PS teraz wygląda jak u Mirka handlarza :P

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Gibons napisał:

Nieźle ja bym się bał kercherem lać (alternator itp)

 

PS teraz wygląda jak u Mirka handlarza :P

Alternator i wszystkie narażone na zalanie kostki, złącza ele. zawsze zabezpieczam :wink:

Opublikowano

Dokładnie, już kilka razy w obydwu autach myłem silniki, zabezpieczyc alternator, elektryke i można myc smiało ;)

Opublikowano
  • Autor

Ja też już tak myłem kilka silników i nigdy nie było problemu.

Wiadomo trzeba uważać żeby nie przykładać za blisko lancy do instalacji elektrycznej czy innych delikatnych elementów 

Opublikowano

Myłem Karcherem w tamtym roku po uprzednim zafoliowaniu kilku elementów i nie było i nie ma żadnych problemów, w tym roku też zamierzam.

Świetnie Ci to wyszło. Jakie masz nadkola? szmaciaki?

Opublikowano
  • Autor

Tak, nadkola mam  szmaciaki.  Ułożył się bez problemu. Polifty są z tworzywa i ponoć są bardziej szczelne więc może przed zimą zmienię.

Opublikowano

Nie zmieniałeś błotników jak robiłeś lifta?

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Gibons napisał:

Nie zmieniałeś błotników jak robiłeś lifta?

:grin: Mowa o nadkolach Gibciu :decayed:

Opublikowano

Ja też myłem ostatnio komorę silnika i zabezpieczony alternator i wszystko działa. Zero problemów.

Krystian u Ciebie komora pikine wyglada z resztą jak całe auto.

Opublikowano
1 godzinę temu, krystian3769 napisał:

:grin: Mowa o nadkolach Gibciu :decayed:

hehe no tak źle napisałem Krystku :P

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, xBladex napisał:

Ja też myłem ostatnio komorę silnika i zabezpieczony alternator i wszystko działa. Zero problemów.

Krystian u Ciebie komora pikine wyglada z resztą jak całe auto.

Zawsze coś tam jest co chciało by się jeszcze poprawić. Ale dziękuję :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.