Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

włąśnie widzidziałem na dziale B6 że gośie robili listę zakupową na same spręzyny. Da się same te sprężyny założyć do oryginalnych siłowników ? Nie żebym chciał to jeszcze wytanić ale z miesiąc temu kupiłem nowe siłowniki :)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 16.09.2017 o 10:24, l.e.s.t.e.r napisał:

włąśnie widzidziałem na dziale B6 że gośie robili listę zakupową na same spręzyny. Da się same te sprężyny założyć do oryginalnych siłowników ? Nie żebym chciał to jeszcze wytanić ale z miesiąc temu kupiłem nowe siłowniki :)

Tak da się :)

Najpierw kupiłem te siłowniki a później też trafiłem na ten wątek o samych springach  :facepalm:

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
  • Autor

Tyle że też miałem zmieniać siłowniki 

Opublikowano
Teraz, krystian3769 napisał:

Tak da się :)

Najpierw kupiłem te siłowniki a później też trafiłem na ten wątek o samych sringach :facepalm:

zakupie same springi zobaczymy czy to da radę.

Opublikowano
  • Autor

No tu nie ma podanego momentu siłownia. Ale myślę ze na ori. uzyskasz podobny efekt

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
18 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

zakupie same springi zobaczymy czy to da radę.

Na nowych ori da rade do pierwszych mrozów.  A to dlatego że jak zimno to gaz rzadsze i siłownik słabnie. Z biegiem czasu sprężyna też minimalnie osłabnie. 

Opublikowano
  • Autor

Jak drążyłem temat siłowników na YT wpadłem na jeszcze ciekawszy patent. Bardziej dyskretny. Tylko nie widziałem tego na żadnej aukcji u nas w kraju.

No i nie wiem czy do B8 to podejdzie :dontknow:

Opublikowano

Zakupiłe siłowniki puki nie ma elektrycznej klapy :)

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
10 godzin temu, krystian3769 napisał:

DSC03281.jpg

To nie kosztuje 3 tyś... :P

...ale i nie jest elektryczną klapą bagażnika ;)

wiem widziałem to tylko moja zona  jest z metra cieta to raz a 2 to ta klapa by z nia sie otwierała wiec pewnie wydam te 3 tys na elektryczna :)

 

Opublikowano
  • Autor

Moja też jest niskopienna :lol:

 Wystarczy rękę położyć na klapie przy otwieraniu i dalej sama się nie uniesie

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, daniell-gda napisał:

Zakupiłe siłowniki puki nie ma elektrycznej klapy :)

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka
 

W jakimś stopniu to alternatywa :)

Opublikowano
7 minut temu, krystian3769 napisał:

W jakimś stopniu to alternatywa :)

Dokładnie, też właśnie zamówiłem :kox:

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, D4NTE napisał:

Dokładnie, też właśnie zamówiłem :kox:

Hehe to się kolesiowi alledrogo po sypie teraz...:grin:

Opublikowano
6 minut temu, krystian3769 napisał:

Hehe to się kolesiowi alledrogo po sypie teraz...:grin:

JAk nie patrząc 8 kompletów już sprzedał :D

w tamtym tygodniu szukałem tych siłowników po oglądnięciu programu na tvn turbo, jednak nie mogłem ich namierzyć. Dobrze że zauważyłem je u Ciebie :decayed:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Tydzien temu byly za 130zł a teraz 140 :\

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie podajcie jakiś link gdzie można kupić takie teleskopy.:wink:

Opublikowano
2 godziny temu, krystian3769 napisał:

 :lol:

 Wystarczy rękę położyć na klapie przy otwieraniu i dalej sama się nie uniesie

U mnie otwiera nawet na zęby trzeba uważać placz.pngplacz.png

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, sajmon136 napisał:

Panowie podajcie jakiś link gdzie można kupić takie teleskopy.:wink:

http://allegro.pl/automatyczne-otwieranie-klapy-bagaznika-audi-a4-b8-i6956426165.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=mobile&utm_term=

Opublikowano
6 godzin temu, Piotr Czarnojan napisał:

wiem widziałem to tylko moja zona  jest z metra cieta to raz a 2 to ta klapa by z nia sie otwierała wiec pewnie wydam te 3 tys na elektryczna :)

 

A czemu, aż 3 tysie na klapę ele. ? Skad ta kwota ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.