Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
7 godzin temu, mlody020 napisał:

A czemu, aż 3 tysie na klapę ele. ? Skad ta kwota ?

A dla tego np vagsystem chce 2 tys ż robota do tego mój komfort tego nie ogarnie więc bądź wymiana komfortu co daje z  jakieś dodatkowe 500 badz alternatywa jakiś moduł  by klapę otwierać  Z kluczyka to tez cos ponad tys  nie licząc  jeszcze paliwa z 3 miasta do np Krakowa ?

Opublikowano
4 godziny temu, Piotr Czarnojan napisał:

A dla tego np vagsystem chce 2 tys ż robota do tego mój komfort tego nie ogarnie więc bądź wymiana komfortu co daje z  jakieś dodatkowe 500 badz alternatywa jakiś moduł  by klapę otwierać  Z kluczyka to tez cos ponad tys  nie licząc  jeszcze paliwa z 3 miasta do np Krakowa ?

Kurde, ale przecież tego moda to spokojnie samemu ogarnie, części kupisz na allegro za 600pln + wiązka od WRC no i ewentualnie wymiana komfortu + CP, ale to i tak wszystko wyjdzie znacznie mniej jak 3 tys, myślę, że max 1500-1800 zł. A mało tego, to vcds można kupić na aliexpress za naprawdę niską kasę, jak chcesz to zapytam kolegi, który ostatnio taki kupił i śmiga jak ori. (robili RS7 z 2015 i bez problemu wszystko pokodowali)

Opublikowano

rozwiązanie fajne, jak się jeździ b5, ale takie coś w b8??? ehhhh panowie :grin:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, marcin_o23 napisał:

rozwiązanie fajne, jak się jeździ b5, ale takie coś w b8??? ehhhh panowie :grin:

Moje siłowniki były już do wymiany. Nie widzę w tym nic uwłaczajacego żeby przetestować ten zestaw :wink:

A poza tym...

Jest różnica 150 a 1500 PLN

Tym bardziej że jedno nie wyklucza drugiego i puki nie wpadnie ele. klapa jest to jakieś ergonomiczne rozwiązanie.

Opublikowano

no spoko, elektryczna klapa to koszt 600-800pln-ów no i nie bardzo widzę sens tego porównywać, mam to dziadostwo u siebie, znaczy przestało działać po 2 tygodniach, no ale ja mam b6 i na drugi zestaw bym nawet zł nie wydał

Opublikowano
  • Autor

600-800 to same graty do klapy. Chyba że masz dojście do okazionów:wink:

Tak jak w moim przypadku komfort do wymiany 300-400 Co za tym idzie CP+kodowanie kluczy podobnie 300-400. I jak by nie liczył to taniej nie wyjdzie jak 1500.

Ile te springi wytrzymają nie wiem ... 

Bardziej bałem się że mi to klapę wygnie :facepalm:

 

Opublikowano

no kiedyś czytałem w tematach b6 że coś klapy przestawiało, ale to pewnie początki ze złym doborem siły siłownika, btw po mojej przygodzie stwierdzam że to średni bajer, u mojego taty montowaliśmy w b8 elektrycznie otwieraną/zamykaną klapę i to ma sens

Opublikowano
  • Autor

No baaa 

Klapa elektrićku to bez porównania do tego wynalazku :)

Ale puki co jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma:decayed:

Opublikowano

Zamontowałem dzis ten wynalazek siłowniki klapy piewsze wrażenie bałem sie zamknąć klapę dosyc cieżko jak chodzi o moment koncowy jak sprężyny sie sciskają

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

aha ale zle to nie biega chyba co??

 

Edytowane przez Piotr Czarnojan

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, daniell-gda napisał:

Zamontowałem dzis ten wynalazek siłowniki klapy piewsze wrażenie bałem sie zamknąć klapę dosyc cieżko jak chodzi o moment koncowy jak sprężyny sie sciskają

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka
 

Też przy pierwszym domknieciu klapy się obawiałem. Zobaczysz że parę razy domkniesz i nie będziesz zwracał nawet uwagi.

Zobacz na pierwszym filmiku domykam klapę delikatnie jedna ręka. 

A przy otwieraniu mikrusem w klapie wystarczy położyć rękę i klapa odskoczy, ale dalej sama się nie uniesie.

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Efekt fajny , moje stare siłownik wcale nie podnosiły klapy i sama sie zamykała teraz musze ja dopychac jedna dłonią by zamknac

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jesienna pogoda nie pozwalała mi już odwlekać z wymianą moich starych gumowych dywaników.

Niestety mimo jeszcze całkiem niezłego wyglądu zrobiło się z nich małe sito i zauważyłem wilgotną wykładzinę pod nimi.

Ciekawe czy te wytrzymają kolejne  230 k ? :decayed:

20171019_185205.jpg

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

ale ładne kafle

Opublikowano
  • Autor

:zyzol:

Opublikowano

No pora zaglądnąć do tematu. CoS Ty tu chłopaku za pierdółki narobił chcesz żeby Ci klapa zęby wybiła, przydusisz sobie pilocik w kieszeni i będzie przerwa na papierosa na przodzie :grin:

Dywaniki spoko w zimie się przydają, tylko dokup sobie wiadereczko żeby wodę zlewać :D

Edytowane przez andynl

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, andynl napisał:

No pora zaglądnąć do tematu. CoS Ty tu chłopaku za pierdółki narobił chcesz żeby Ci klapa zęby wybiła, przydusisz sobie pilocik w kieszeni i będzie przerwa na papierosa na przodzie :grin:

Dywaniki spoko w zimie się przydają, tylko dokup sobie wiadereczko żeby wodę zlewać :D

:grin: Z klapą naprawdę jest spoko. Wcale nie strzela jak z procy. 

Odnośnie dywaników to ja na kondomach pomykam cały rok :decayed:

Materiałowe dywanik leżą gdzieś i są jak nowe. Widać że pierwszy właściciel  od razu założył gumki.

Jakoś nasz klimat nie przekonuje mnie do materiałowych. Tym bardziej że jeszcze mam bajzel przed domem i wywoże na nich kilogramy piasku ;)

Z tych, tak jak piszesz wylewam wodę - błoto i mam suchą podłogę. A nie kiszę syfu w aucie :P

Edytowane przez krystian3769

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

a co tu taka cisza chyba przed burzą

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, barca8585 napisał:

a co tu taka cisza chyba przed burzą

:grin:

Modzi się cały czas, tylko nie w aucie...:wink:

Opublikowano
11 minut temu, krystian3769 napisał:

:grin:

Modzi się cały czas, tylko nie w aucie...:wink:

Ok

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.