Skocz do zawartości
IGNOROWANY

regeneracja lamp(polerka klosza i ew. wymiana soczwki) warszawa + pytanie o zderzak


JakubMi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, korzystaliście może z usług takiego serwisu który regeneruje lampy? chcę odświeżyć poliftowe lampy zespolone valeo, klosz ma trochę rysek, odprysków, niegłebokich, co do stanu soczewki to nie potrafię określić ponieważ nie znam się na tym za bardzo... wiecie może gdzie tanio i solidnie zregeneruje lampy w warszawie i okolicach? Liczę na waszą pomoc. Pozdrawiam :)


i Mam jeszcze pytanie dodatkowe: Czy zderzak z anglika podejdzie do europejskiej wersji audi? np zderzak z s4?

Edytowane przez JakubMi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w swoim a3 robiłem w Multiglas na Syreny, ale polecic z czystym sumieniem nie moge... niby wszystko dobrze ale trwało dzień dłużej, nie wymienili mi palników tak jak prosiłem i swiatla swieciły gdzie chciały... bez polerki klosza placilem chyba 200zł sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pisałem do nich i maja drogo w porownaniu z konkurencja bo 120 szt za polerke a w innych zakladach za tyle komplet oferują... a jak z polerką w multiglasie? jakościowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem, ale od dłuższego czasu nie odwiedza forum a tak się składa że mieszka dosyć daleko od WWA z tego co sie orientuje :/... Ale jakbym już do niego oddawał lampy to z większym rozmachem :naughty: a tak potrzebuje tylko taniej i solidnej polerki, tak by lampy "wróciły do normy" i przez długi czas nie potrzebna była ich regeneracja powtórna(oczywiście przy odpowiednim dbaniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakiś dobry zakład w woj. śląskim gdzie zrobię regeneracje odbłyśników w lampach ksenonowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakiś dobry zakład w woj. śląskim gdzie zrobię regeneracje odbłyśników w lampach ksenonowych ?

Podłączam się do pytania

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...