Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Wymiana taśmy poduszki powietrznej A4 95r. - fotostory


tomekpal

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę tworzyć nowego wątku. Mam problem z klaksonem może podpowiecie mi jak działa ten przycisk a raczej co odpowiada za działanie trąbki na przykładzie fotki nr.6. Jak kręcę to raz titka trąbi innym razem mogę ja zmiażdżyć i du.. Pytam ponieważ nie ma możliwości sprawdzenia na sucho z powodu rozłączenia akumulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dalej Ci potrzebne te info na temat klaksonu ale napisze, bo przez głupote sam sobie zrobiłem problem.A mianowice za włączenie klaksona w kierownicy odpowiadaja takie (nie wiem ile ich jest w czeroramiennej raczej 4, u mnie jest w trójramiennej 3) mikro swiche, które są przylutowane do płytki, u mnie jeden się spalił i robiło zwarcie i nie działało nic. Wylutowałem jeden spalony i odżyło, tylko mam problem bo gdzie takie coś można kupić. chyba że jak rozbierałeś to kiedyś to może sprężynki pogubiłeś bo one są potrzebne. Ale jak piszesz że raz działa a raz nie to musisz popatrzeć na całą płytkę. Bo raczej w taśmie nie ma ni z klaksonu tylko kawałek kabelka który podłaczasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...